piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
LOTTO Ekstraklasa
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
 
Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków

Śląsk Wrocław vs Wisła Kraków w meczu zamykającym sobotnie zmagania w polskiej LOTTO Ekstraklasie. Czy gospodarze potwierdzą znakomitą formę na własnym terenie? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Śląsk Wrocław : Wisła Kraków
Śląsk AH (0)

Gospodarze na swoim terenie są niezwykle groźni i naszym zdaniem na pewno nie przegrają, a jest duża szansa, że wygrają z kiepską na wyjazdach Wisłą. Podopieczni Jana Urbana wygrali 9/10 poprzednich meczów przed własną publicznością (1 pechowy remis po bramce straconej w doliczonym czasie gry), z kolei wiślacy kompletnie nie radzą sobie poza domem, a ich wygrana we Wrocławiu byłaby sporą niespodzianką.

Śląsk AH (-1)

Nieco odważniejszy typ na wygraną Śląska. Jak na polskie warunki trener Urban dysponuje bardzo przyzwoitą kadrą, a ze swojego stadionu wrocławianie uczynili prawdziwą twierdzę nie do zdobycia. Jeśli poległy tam Legia, Lechia i Lech, to polegnie także Wisła. Krakowianie przegrali podczas 5/6 poprzednich wizyt we Wrocławiu, a z 5 ostatnich meczów wracali nawet bez zdobytego gola.

Śląsk strzeli w obu połowach

Kolejny typ promujący gospodarzy. Być może zbyt konsekwentnie idziemy w stronę Śląska, jednak trudno nam sobie wyobrazić inny scenariusz. Gospodarze strzelają na swoim terenie sporo bramek i nie inaczej powinno być w sobotę.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi