piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Mecz towarzyski
Anglia Anglia
 
Brazylia Brazylia Brazylia

Anglia vs Brazylia w towarzyskim meczu, który we wtorkowy wieczór odbędzie się na londyńskim Wembley. Nie macie pomysłu na zakład na ten klasyk? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Anglia : Brazylia
Brazylia wygra

Z Niemcami gospodarze zagrali bez kilku podstawowych graczy i udało im się nie przegrać. Co prawda tym razem Anglicy zapowiadają nieco mocniejszy skład, jednak na Canarinhos może być to niewystarczające. Neymar i spółka rozbili przed kilkoma dniami Japonię i będą według nas faworytem również na Wembley.

Gol w obu połowach

Liczymy na nieco lepsze widowisko, niż przed kilkoma dniami zaserwowały nam jedenastki Anglii i Niemiec. Nie powinno być o to trudno. Brazylijczycy, zwłaszcza w meczach kontrolnych, nie przykładają zbyt wielkiej uwagi do założeń taktycznych, dlatego powinniśmy zobaczyć niezły mecz z kilkoma golami.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi