piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Mecz towarzyski
Niemcy Niemcy
 
Francja Francja Francja

Niemcy vs Francja w meczu towarzyskim, który już w najbliższy wtorek rozegrany zostanie w Kolonii. Wydaje się, że w starciu takich futbolowych potęg nie może zabraknąć emocji. A jak będzie? Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Niemcy : Francja
Poniżej 2,5 goli

Nie spodziewamy się strzeleckiej kanonady w tym meczu. Poza nielicznymi wyjątkami, towarzyskie starcia najmocniejszych zespołów często zawodzą, z boiska wieje nudą, a piłkarze myślą przede wszystkim o tym, aby zdrowo wrócić do klubów. Tak też naszym zdaniem będzie we wtorek. Gdybyśmy musieli wytypować Correct Score, to naszą propozycją byłby remis 1:1.

I połowa remis

Nie zdziwimy się, jeśli I połowa będzie wyglądała tak, jak niedawne starcie Niemców z Anglikami na Wembley - na boisku niewiele się działo, a sytuacji na gola było jak na lekarstwo. W meczach tego typu trenerzy często wyznają zasadę, że “lepiej dwóch rannych niż jeden zabity” - według nas remis obaj szkoleniowcy wzięliby przed meczem w ciemno.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi