piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Europy
Zorya Lugansk Zorya Lugansk
 
Athletic Bilbao Athletic Bilbao Athletic Bilbao

Zorya Ługańsk vs Athletic Bilbao w meczu o awans z grupy J Ligi Europy. Czy Ukraińcom uda się pokonać Basków i wyrzucić ich za burtę? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Zorya Lugansk : Athletic Bilbao
Zorya AH (+0,75)  

Sprawa jest prosta. Przed ostatnią kolejką w grze o awans są dwie drużyny - remis lub wygrana daje remis Bilbao, Zorya aby przeskoczyć Basków musi ich pokonać. Athletic spisuje się w tym sezonie znacznie poniżej oczekiwań - Baskowie ciągną się w ogonie La Liga, a poza domem nie wygrali od 10 spotkań. Nawet w przypadku minimalnej wygranej gości tracimy tylko połowę stawki.

Zorya AH (0)      

Typ na niespodziankę po doskonałym kursie. Jak już wspominaliśmy, goście nie wygrali 10 kolejnych meczów poza domem i nie widzimy powodów, aby ta fatalna seria miała się zakończyć w czwartek. Tym bardziej, że Ukraina przywita przybyszów z południa Europy chłodem i być może śniegiem, a dla gospodarzy ten mecz będzie ogromnym wydarzeniem - wyeliminowanie tak znakomitego rywala byłoby sporym sukcesem tego klubu.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi