piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Europy
Arsenal F.C. Arsenal
 
BATE Borysów BATE Borysów BATE Borysów

Arsenal Londyn vs Bate Borysów w meczu grupy H Ligi Europy. Czy walczący o awans Białorusini są w stanie pokonać pewnych swego Kanonierów na ich terenie? Oto nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Arsenal : BATE Borysów
Arsenal AH (-1)  

Jakimkolwiek składem wyjdzie Arsenal to i tak pozostanie sporym faworytem tego meczu. Co prawda gospodarze są już pewni awansu z pierwszego miejsca, a Bate ciągle musi walczyć o promocję z drugiej lokaty, jednak umówmy się - Arsenal nie straci punktów przed własną publicznością z Bate Borysów! Na Białorusi Wenger również skorzystał z kilku rezerwowych i wygrał z łatwością. Podobnie będzie tym razem.

Arsenal strzeli w obu połowach 

Znakomity według nas kurs zaproponowany przez bukmacherów na tę opcję. Nawet pamiętając, że Arsenal już w niedzielę stoczy ciężki, wyjazdowy bój z Southampton w Premier League oraz że Wenger prawdopodobnie pośle na plac gry dublerów. Zmiennicy Arsenalu to lepsi piłkarze niż liderzy Bate, poza tym Liga Europy to dla nich jedna z nielicznych okazji na pokazanie swoich umiejętności.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi