piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
LOTTO Ekstraklasa
Legia Warszawa Legia Warszawa
 
Termalica Bruk-Bet Nieciecza Termalica Nieciecza Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Legia Warszawa vs Termalica Nieciecza w meczu XIX kolejki polskiej LOTTO Ekstraklasy. Gospodarze nie wygrali dwóch kolejnych meczów w lidze i tym razem z pewnością postarają się zainkasować 3 punkty. Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Legia Warszawa : Termalica Nieciecza
Legia AH (-1)     

Każdy inny wynik niż łatwą wygraną warszawian należałoby rozpatrywać w kategoriach ogromnej niespodzianki. Przed własną publicznością Legia punktuje bardzo solidnie, a po raz ostatni potknęła się przy Łazienkowskiej w sierpniu z Sheriffem Tiraspol. Nieciecza z kolei fatalnie spisuje się poza domem i według nas nie będzie miała w sobotę nic do powiedzenia.

Poniżej 2,75 goli  

Nie spodziewamy się tutaj gradu bramek. Legia pod wodzą Jozaka gra futbol wyrachowany i do bólu skuteczny, dlatego naszym zdaniem gospodarze zadowolą się niskim prowadzeniem. W przypadku dokładnie 3 bramek tracimy tylko połowę stawki.

Legia wygra bez straty gola 

Według nas bramka dla gości jest mało prawdopodobna, dlatego kurs na ten zakład wydaje nam się więcej, niż przyzwoity. Co prawda w ostatnich tygodniach Legia straciła kilka goli, jednak wcześniej 4 kolejne domowe mecze kończyła z czystym kontem po stronie strat.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi