Bonusy i promocje bukmacherskie

Myślałeś o rozpoczęciu gry u bukmachera internetowego? Jeżeli tak to jesteś w dobrej sytuacji. Skorzystaj z przywilejów, które przygotowali dla Ciebie internetowi bukmacherzy. Pomożemy Ci w tym wyborze klasyfikując najlepsze Top bonusy!

Bukmacherzy dla swoich nowych graczy oferują znakomite bonusy powitalne występujące w formie darmowych środków dopisywanych w trakcie dokonywania depozytu. Możesz przeznaczyć je tylko na zakłady. Drugie popularne bonusy to darmowe zakłady tzw. Free bety. Postaw zakład, a jeśli przegrasz bukmacher zwróci Ci Twój wkład!

Jeżeli jesteś stałym graczem, najlepszą opcją jest dla Ciebie bonus od kolejnych wpłat, czyli Reload bonus. Niestety jest to rzadko występujący bonus. Kolejnymi bonusami są tzw. bonusy lojalnościowe, promocje dla VIPów czy promocje okolicznościowe proponowane przez bukmacherów na dany mecz lub wydarzenia sportowe.

 

Kilka uwag przy wyborze bonusów initial deposit (bonus od wpłaty na konto gracza), free bety (darmowe zakłady - zobacz bonusy na darmowe zakłady).

  • Pamiętaj by dokładnie przeczytać warunki bonusu na stronie bukmachera, ponieważ może się okazać, że nawet pięknie wyglądający bonus będziesz musiał w zakładach obróć 100 razy (żart) ale wiecie o co chodzi, kryteria mało realne do spełnienia.
  • Sprawdź (patrz punkt wyżej) jaki obrót w zakładach musisz zrobić by móc wypłacić bonus z konta gracza. Jeżeli nie wykonasz wymaganego obrotu w zakładach – bonus Ci przepadnie albo po prostu nie wypłacisz pieniędzy. Czasami bukmacherzy podają kwotę wpłaconych środków i kwotę bonusu jako startową do wyliczenia obrotu. np. Wpłacasz 100zł, a dostajesz od bukmachera 100 zł razem 200 zł. jeżeli bukmacher oczekuje abyś obrócił w zakładach tą kwotę 10razy, to musisz postawić (nie koniecznie na jednym kuponie) w sumie 2000 zł. Czasami bukmacher oczekuje od Ciebie postawienia tylko kwoty bonusu czyli 100 zł x 10 = 1000 zł.
  • Sprawdź po jakim kursie zakłady biorą udział w tworzeniu obrotu do wypłacenia bonusu.
  • Sprawdź czy tą metodą płatności którą wpłacasz otrzymasz bonus.
  • często tylko jedna osoba z domowników może otrzymać bonus, również nie możesz założyć drugiego konta gracza by ponownie kwalifikować się na odbiór kolejnego bonusu, takie konto zostanie skasowane przez bukmachera.
  • Sprawdź jaka jest minimalna kwota która upoważnia Cię do odbioru bonusu.
  • Sprawdź jakie czynności musisz wykonać by otrzymać bonus: możesz otrzymać specjalny kod który musisz wpisać przy wpłacie środków, może być tak, że bonus zostanie zaksięgowany automatycznie do Twojego konta gracza. Opcjonalnie będziesz musiał skontaktować się z pomocą na stronie bukmachera, aby  mogli go aktywować.

    * Pamiętaj nie u wszystkich bukmacherów bonus zostanie dopisany automatycznie.

Po więcej bonusów bukmacherskich, dedykowanych na dane kraje odwiedź Betting Bonuses for English. For more bookmaker bonuses dedicated for English bettors.

Больше бонусов, посвященных данному государству найдете на Stavki


 

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

Darmowe typy. Poniżej nasze statystyki - typer JohnW

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 2/10
Lech Poznan - Pelister
Rodzaj typu: Pelister AH (+3) | Kurs: 1.55 11/20
SINGLE
Stawka: 2/10
Bray : Dundalk
Rodzaj typu: Over 2,5 goals | Kurs: 1.64 1.64 4/6