BetOnline

BetOnline jest jedną z najdłużej działających na rynku firm bukmacherskich w Stanach Zjednoczonych. Bukmacher oferuje zakłady na wydarzenia sportowe - i nie tylko - od 2001 roku i działa na bazie licencji wydanej przez rząd Panamy.

Ocena Interbookie:
Ocena użytkowników:
średnia: 0 (0 głosów)

Zalety i wady bukmachera

Solidna oferta bonusowa
Wiele opcji złożenia depozytu i wypłaty środków
Przyzwoite limity na zakłady
Akceptowany jest Bitcoin
Bogata oferta na zakłady sportowe
Kursy wystawiane są dość wcześnie
Darmowa jest tylko 1 wypłata w miesiącu
Jedyna obsługiwana waluta to USD
Witryna wyłącznie w języku angielskim

O firmie BetOnline

Firma bukmacherska BetOnline zakłady na wydarzenia sportowe proponowała już w 1991 roku, jednak jej nowa historia liczy się od roku 2004, kiedy to weszła na rynek wzajemnych zakładów sportowych online. Po wielu latach działalności, BetOnline postrzegany jest jako solidny i wiarygodny bukmacher, a z jego usług korzysta na co dzień miliony Amerykanów, ale również klientów z Europy. Poza zakładami na wydarzenia sportowe serwis proponuje kasyno oraz poker.

 

Oferta na zakłady sportowe w BetOnline

Co zrozumiałe, w ofercie dominują zakłady na dyscypliny typowo amerykańskie (koszykówka, baseball, futbol, hokej), jednak również typerzy z Europy nie powinni narzekać. W ofercie europejskich bukmacherów króluje piłka nożna, dlatego uspokajamy - fani “soccera” nie powinni być zawiedzeni. Bukmacher proponuje zakłady na większość europejskich lig (m. in. polską Ekstraklasę, I ligę oraz Puchar Polski), nie brakuje również handicapów azjatyckich.

Bonusy w BetOnline

Zdecydowanie mocna strona tego bukmachera. Już na starcie każdy klient otrzymuje 50% Bonus Powitalny od pierwszego depozytu, a jego maks. wartość może wynieść nawet $2,500. Kolejna promocja to dożywotni 25% Bonus od każdego kolejnego depozytu (jego maks. wartość może wynieść każdorazowo $1,000). Poza tym gracz otrzyma premię $100 za każdego nowego klienta, który założy konto w BetOnline.

 

Opcje płatnicze w BetOnline

Nie ma się do czego przyczepić. Zarówno złożenie depozytu, jak i późniejsza wypłata środków jest możliwa do zrealizowania na większość aktualnie dostępnych metod (m. in. przelew bankowy, karty debetowe i kredytowe, Bitcoin, Neteller oraz Skrill).

 

Support

Dział obsługi klienta działa sprawnie i szybko rozwiązuje wszelkie problemy. Z jego pracownikami możemy skontaktować się na kilka sposobów - telefonicznie, mailowo oraz poprzez live chat. Przy tej ostatniej opcji czas oczekiwania na odpowiedź wynosi zazwyczaj mniej, niż minutę - co jak doskonale wiemy, nie jest standardem we wszystkich serwisach.

 

BetOnline bonusy i promocje bukmacherskie

Krótkie info o BetOnline Betonline
Minimalna wpłata

$10

Minimalna wypłata

$20

Opcje płatnicze
Bitcoin Bitcoin MasterCard MasterCard Neteller Neteller Przelew bankowy Przelew bankowy Skrill Skrill VISA VISA
Minimalna stawka

$1

Rodzaje kursów
Amerykański Dziesiętny Ułamkowy
Licencja
Zakłady na żywo

Tak

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

Darmowe typy. Poniżej nasze statystyki - typer JohnW

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
Under21 Football Championship Winner
Rodzaj typu: Spain | Kurs: 2.50 6/4
SINGLE
Stawka: 2/10
FIFA Confederations Cup Winner
Rodzaj typu: Portugal | Kurs: 3.25 9/4