Intertops

Bukmacher Intertops posiada już ponad 30-sto letnie doświadczenie w zakładach sportowych. Powstał w 1983 roku i na początku oferował możliwość obstawiania przez telefon. W internecie zaistniał już 17 stycznia 1996 i był to prawdopodobnie pierwszy postawiony kupon w sieci. Oferta bukmachera skierowana jest przede wszystkim na sporty i rynek amerykański z dobrą ofertą na NBA, NFL, MLB czy NHL choć zakładów na piłkę nożną też jest wystarczająca ilość. Intertops oferuje ponad 4000 zakładów dziennie.

 

No bonuses available.
Ocena Interbookie:
Ocena użytkowników:
średnia: 0 (0 głosów)

Zalety i wady bukmachera

duże doświadczenie w zakładach sportowych (pierwszy bukmacher w sieci)
całkiem przyzwoita oferta
niska marża bukmachera na wybrane sporty (MLB, NFL, NBA)
wyższe stawki na single
opłata w przypadku wypłaty środków przez przelew bankowy
wysoka marża na niektóre sporty np. tenis
brak mozliwości oglądania meczy na żywo (live streaming)
strona dostępna tylko w języku niemieckim i angielskim

O firmie Intertops

Firma powstała w 1983 roku i na poczatku oferowanała zakłady przez telefon w szczególnosci skupiając się na piłce noznej. W 1992 roku bukmacher przeniósł się do Austrii (Salzburg). Następnie uzyskał licencję Kahnawake Gaming Commission Quebec Kanada oraz w Antigua & Barbuda. Dzięki posiadanym licencjom Intertops świadczy usługi także na terenie Ameryki Północnej. Zakład postawiony 17 stycznia 1996 roku przez gracza z Finlandii  na platformie Intertops jest prawdopodobnie pierwszym w historii zakładów online. Poza zakładami sportowymi Intertops oferuje także kasyno oraz pokera.

 

Oferta na zakłady sportowe w Intertops

Ponad 30 letnie doswiadczenie w oferowaniu zakładów sportowych na pewno procentuje. Intertops ukierunkowany jest na sporty amerykańskie: MLB, NFL, NBA, na które znajdziemy wystarczającą ilość zakładów, a co najważniejsze z bardzo niską marżą. Live betting jest na bardzo przyzwoitym poziomie, choć jak na taką markę brakuje nam możliwości ogladania meczy na żywo. Jesli w przyszłości Intertops wprowadzi własną TV, dzięki której bedzie można oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe to na pewno powiększy grono swoich graczy. Na plus trzeba zaliczyć mozliwość zagrania pojedyńczego spotkania na kuponie za wyższą stawkę wynoszącą nawet 2200 USD na singla. Ilość wydarzeń do grania w Intertops przekracza ponad 4000 dziennie w tym oprócz bogatej oferty na sporty amerykańskie znajdziemy także na piłkę nożną, tenis, boks, siatkówkę, golf, krykiet, wyścigi konne i jeszcze kilka innych.

Bonusy w Intertops

Dla nowych graczy jest stały bonus w wysokości 100 USD. Bukmacher nie zapomina także o stałych graczach np. dodaje ekstra bonus za wpłaty we czwartki, free bety czy konkursy z biletami na najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie. Oprócz zakładów bukmacherskich mamy także mozliwość otrzymania wielu bonusów i promocji w kasynie i grając w pokera.

 

Opcje płatnicze w Intertops

Intertops posiada najważniesze opcje płatnicze do których mozemy zaliczyć: karty kredytowe (Mastercard, Visa, Diners Club, American Express), Neteller, Skrill, Money Global, Money Transfer, Ukash, paysafecard, przelew bankowy, EU standard bank transfer, ecoPayz, click2pay. W przypadku wypłat najlepiej wybrać jeden e-wallet (Skrill, Neteller) dzięki czemu unikniemy dodatkowych opłat (darmowy przelew dwa razy na 28 dni). Uwaga na wypłaty przez Moneytransfer czy przelew bankowy gdzie opłata za przelew może wynieść 50 USD. Bardzo ciekawą opcją wypłaty jest Master Shopping Card czyli karta tzw. wstępnie opłacona, którą możemy płacić w sklepach. Jej zaletą jest fakt, że nie widnieje na niej Twoje nazwisko czyli jest anonimowa. Minusem tej karty jest brak mozliwości wypłaty środków w bankomacie.

 

Intertops bonusy i promocje bukmacherskie

No bonuses available.
Krótkie info o Intertops Intertops
Minimalna wpłata

$5 – $10

Minimalna wypłata

Money Transfer - $150, Master Shopping Card - €100

Opcje płatnicze
Click2Pay Click2Pay Czek bankowy Czek bankowy Diners Club Card Diners Club Card MasterCard MasterCard Neteller Neteller Paysafecard Paysafecard Przelew bankowy Przelew bankowy Skrill Skrill Ukash Ukash VISA VISA
Minimalna stawka

1 EUR

Rodzaje kursów
Amerykański Dziesiętny Ułamkowy
Licencja
Zakłady na żywo

Tak

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

Darmowe typy. Poniżej nasze statystyki - typer JohnW

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
Under21 Football Championship Winner
Rodzaj typu: Spain | Kurs: 2.50 6/4
SINGLE
Stawka: 2/10
FIFA Confederations Cup Winner
Rodzaj typu: Portugal | Kurs: 3.25 9/4