LV Bet to legalny, posiadający polską licencję, bukmacher. Na rynku wzajemnych zakładów sportowych w Polsce LV Bet działa od września 2016 roku.

Ocena Interbookie:
Ocena użytkowników:
średnia: 0 (0 głosów)

Zalety i wady bukmachera

Legalny bukmacher z polską licencją
Bogata oferta na zakłady
Zakład już od 1 PLN
Spora wiarygodność
Depozyt już od 10 PLN
Limity widoczne w oknie zawierania zakładu
Bonus powitalny do 1000 PLN
Niskie limity na zakłady sportowe

O firmie LV Bet

LV Bet to legalny bukmacher, działający na bazie licencji wydanej przez Ministra Finansów. Firma na polski rynek weszła we wrześniu 2016 roku i od tamtego czasu, zgodnie z hucznymi zapowiedziami, jej prestiż, wiarygodność i liczba klientów stale rosną. Dzieje się tak chociażby dzięki zakrojonym na szeroką skalę akcjom promocyjnym - LV Bet był i jest tytularnym sponsorem wielu imprez i wydarzeń sportowych oraz drużyn piłkarskich, m. in. Wisły Kraków oraz Widzewa Łódź (stan na kwiecień 2017). Warto wspomnieć, że LV Bet zarejestrowany jest w Polsce i ma siedzibę polskiego oddziału w Katowicach, jednak jest częścią dużej międzynarodowej marki z siedzibą na Malcie.

 

Oferta w LV Bet

Zdecydowanie mocna strona tego bukmachera. Bogata oferta na piłkę nożną (wszystkie najważniejsze rynki, ligi i rozgrywki międzynarodowe) i inne gry zespołowe, nie gorsza na sporty indywidualne. Przyjemnym zaskoczeniem są proponowane przez LV Bet zakłady na wydarzenia niesportowe - chociażby na e-sporty, wydarzenia polityczne oraz showbiznes (można np. obstawiać dalsze losy bohaterów popularnych seriali). Nawet najbardziej wybrednych typerów powinna zadowolić liczba proponowanych zakładów na konkretne wydarzenie (dostępne handicapy azjatyckie, linie na rzuty rożne oraz kartki), a także zupełnie przyzwoita sekcja zakładów na żywo.

Bonusy w LV Bet

Sekcja jest ciągle uaktalniana, a jej flagowym produktem jest Bonus Powitalny o wartości max. 1000 PLN! Jest on dostępny przy pierwszej wpłacie i zostaje aktywowany 30 dni po złożeniu depozytu. Jak go otrzymać? Po kolei. Klient otrzyma bonus 1% od depozytu równego lub wyższego niż 100 PLN. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero, gdy kupon będzie spełniał warunki promocji.  Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x100, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 100, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 1000 zł. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem. Użycie bonusu i mnożnika „x100” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z min. 3 zdarzeń, o łącznym min. kursie kuponu 2.50 oraz min. kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

 

Opcje płatnicze

Tu mogłoby być nieco lepiej, jednak liczymy, że pewne braki zostaną z czasem nadrobione. Na dzień dzisiejszy serwis respektuje następujące metody złożenia depozytu: Paymenticon, Skrill, Dotpay, Przelewy24, Tpay. Z kolei wypłaty środków dokonać możemy na dwa sposoby: poprzez Paymenticon oraz tradycyjny przelew bankowy.

 

Support

Właściwie dostajemy do ręki wszystko, czego moglibyśmy potrzebować. Jest zatem formularz mailowy, czat na żywo oraz FAQ. Nie ma się do czego przyczepić.

 

LV Bet bonusy i promocje bukmacherskie

Krótkie info o LV Bet LVBet
Minimalna wpłata

10 PLN

Minimalna wypłata

25 PLN

Opcje płatnicze
Przelewy24 Przelewy24 Skrill Skrill
Minimalna stawka

1 PLN

Rodzaje kursów
Dziesiętny
Licencja
Zakłady na żywo

Tak

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

Darmowe typy. Poniżej nasze statystyki - typer JohnW

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
Under21 Football Championship Winner
Rodzaj typu: Spain | Kurs: 2.50 6/4
SINGLE
Stawka: 2/10
FIFA Confederations Cup Winner
Rodzaj typu: Portugal | Kurs: 3.25 9/4