Redbet

Na początku 2017 bukmacher Redbet wycofał się z Polski. Redbet jest przedstawicielem rynku szwedzkiego. Firma pojawila się w sieci w 2004 roku, ale od tego czasu stale się rozwija, o czym świadczy lawinowo rosnąca ilość klientów...

No bonuses available.
Ocena Interbookie:
Ocena użytkowników:
średnia: 5 (1 głosów)

Zalety i wady bukmachera

dużo pochlebnych opinii ze strony graczy
bardzo niska marża i wysokie kursy z wszystkich dyscyplin
zakłady live na dobrym poziomie
szybkie wypłaty
pomimo krótkiego stażu już jest renomowanym, wypłacalnym bukmacherem
brakuje niszowych sportów w ofercie
prowizje w Skrill 2%, zaś przy kartach kredytowych 2.5%
zakończył działalność w Polsce

O firmie Redbet

Redbet to produkt szwedzki, który został założony w 2004 roku. Bukmacher jest własnością Redbet Gaming Ltd. - spółki z siedzibą na Malcie. Tak w istocie Redbet Gaming Ltd. jest częścią innej większej grupy z branży gamblingowej  Redbet Group, notowanej na giełdach papierów wartościowych w Szwecji i USA. Trudno powiedzieć o Redbet, że jest gigantem na rynku hazardowym, ale z pewnością nie jest to firma anominowa, zwłaszcza na terenie UK.

Oferta na zakłady sportowe w Redbet

Trudno zaliczyć Redbet do topowych bukmacherów, choćby ze względu na to, że jego oferta zakładów nie stoi na najwyższym poziomie. Obejmuje ona wprawdzie najbardziej popularne zdarzenia i sporty, ale niezawiele poza tym. Brakuje w szczególności niszowych rozgrywek i dużej ilości dyscyplin.  Z drugiej strony te sporty, które mamy do wyboru – uczciwie rzecz biorąc są rozbudowane na tyle, że znajdziemy wiele ciekawych opcji do gry. Pozytywnie zaskakuje bardzo bogata oferta zakładów na żywo. Co więcej livebetting daje nam także możliwość zagrania po dość wysokich kursach, zapewne jednych z najlepszych w sieci.

Redbet bukmacher

Bonusy w Redbet

Tutaj plus na korzyść Redbet. Oferta powitalna dla nowych graczy naprawdę dobra, ale co ważniejsze bukmacher nie zapomina także o stałych klientach. Przy pierwszej wpłacie uprawnieni jesteśmy do 50% bonusu aż do kwoty 25€. Przy kolejnych dwóch depozytach mamy prawo do 25% bonusu do 15 € oraz 25% do 10 €. Warunki obrotu nie są specjalnie trudne, bonus trzeba obrócić wprawdzie 11 razy, ale po niskim kursie 1.50.

Opcje płatnicze

Redbet oferuje wiele ciekawych opcji płatniczych począwszy od kart kredytowych, standardowych przelewów bankowych poprzez natychmiastowe przelewy24 czy portfele elektroniczne jak Neteller,  Paypal, Skrill/Moneybookers. Wpłaty i wypłaty kartą kredytową są obciążone niestety prowizją o wartości 2.5%. Wypłaty z Skrill podlegają opłacie 2% od sumy wypłaty.

 

Redbet bonusy i promocje bukmacherskie

No bonuses available.
Krótkie info o Redbet Redbet
Minimalna wpłata

25€

Minimalna wypłata

25€

Opcje płatnicze
Instadebit Instadebit MasterCard MasterCard Neteller Neteller Przelew bankowy Przelew bankowy Przelewy24 Przelewy24 Skrill Skrill VISA VISA Visa Electron Visa Electron Web Money Web Money
Minimalna stawka

1€

Rodzaje kursów
Dziesiętny Ułamkowy
Licencja
Zakłady na żywo

Tak

Komentarze

Avatar

Nie grałem znajomy mówił, że ok

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

Darmowe typy. Poniżej nasze statystyki - typer JohnW

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
Under21 Football Championship Winner
Rodzaj typu: Spain | Kurs: 2.50 6/4
SINGLE
Stawka: 2/10
FIFA Confederations Cup Winner
Rodzaj typu: Portugal | Kurs: 3.25 9/4