Sbobet

Bukmacher online Sbobet to bardzo popularny bukmacher przede wszystkim na rynku azjatyckim. W Europie firma ta jest najbardziej znana wśród graczy profesjonalnych gdzie każdy punkt procentowy jest ważny oraz to co  bardzo istotne, można grać za wysokie sumy bez ryzyka, że zostaniemy zablokowani. Trzeba koniecznie napisać, że każdy gracz, który traktuje zakłady poważnie i chce czerpać zyski w długim terminie na 100% ma konto w Sbobet.

 

No bonuses available.
Ocena Interbookie:
Ocena użytkowników:
średnia: 0 (0 głosów)

Zalety i wady bukmachera

wysokie limity na zakłady sportowe
renomowany i szanowany bukmacher
bardzo dobry dla dużych graczy
bardzo wysokie kursy
często występuje w surebetach
szybkie wypłaty
bardzo dobra oferta live betting
live chat
doskonały support
wiele opcji płatniczych w tym przelewy24
brak strony www w języku polskim

O firmie Sbobet

Bukmacher online Sbobet najwięcej klientów posiada na kontynencie azjatyckim gdzie zakłady sportowe cieszą się ogromną popularnością. To właśnie w Azji przyjmowana jest największa liczba zakładów sportowych na całym świecie i za największe pieniądze. Bukmacherzy europejscy często nie przyjmują wielkich pieniędzy na pojedyncze zakłady. W Azji jest zupełnie inaczej. Tu postawienie kwoty rzędu 20-30 tys euro nie robi na nikim wielkiego wrażenia. Firma Sbotet jest właśnie jednym z tych bukmacherów gdzie możemy zagrać dużymi pieniędzmi bez obawy, że przy wygranej nasze konto zostanie zablokowane lub zostanie zmniejszony limit. Firma Sbotet przyjmując ogromne ilości zakładów jest w stanie sobie pozwolić na zaoferowanie grania za wyższe stawki.

 

Oferta na zakłady

Bukmacher internetowy Sbobet wielokrotnie otrzymywał nagrody za najlepszą ofertę na rynku, przede wszystkim azjatyckim. To firma, która swoją ofertą dorównuje najlepszym. Dostęp do zakładów dla wszystkich ważnych wydarzeń sportowych po bardzo dobrych kursach nie mógł nie zostać zauważony także na kontynencie europejskim. Gracze profesjonalni w krótkim czasie odkryli zalety tego bukmachera przez co firma ta zostaje postrzegana jako jedna z największych firm na świecie. Jeśli nie grasz tylko dla przyjemności i zależy Ci na sporych profitach to bukmacher internetowy Sbobet jest obowiązkowym bukmacherem. Na tle rynku na pewno wyróżnia się bardzo dobrą ofertą zakładów na żywo.

 

Bonusy w Sbobet

Oferta bonusowa w Sbobet to nie raczej najwyższy poziom choć na dłużą metę to i tak Sobet wygrywa z wieloma bukmacherami lepszą ofertą kursową. Na początek od bukmachera otrzymamy gratis 15% wpłacanego depozytu, aż do sumy 150GBP.  Obrót bonusu został ustalony na poziomie 10 x po kursie nie mniejszym niż 1,5. Dodatkowo należy pamiętać, aby nie przekroczyć 60-dniowego terminu od momentu aktywacji bonusu oraz to, że bonus może zostać przyznany tylko na jeden nr IP i jedno gospodarstwo domowe (ten sam adres pocztowy)

 

Sponsoring

Bukmacher internetowy Sbobet angażuje się w wiele akcji promocyjnych szczególnie na rynku brytyjskim.  Firma Sbobet jest sponsorem WEST HAM UNITED, HULL CITY, SOUTHAMPTON, NORWICH oraz SWANSEA.

 

Opcje płatnicze

Firma Sbobet posiada wiele opcji płatniczych i kilka walut do wyboru. Raczej każdy gracz znajdzie dla siebie wygodną formę wpłaty i wypłaty. Opcje płatnicze: Skrill, Neteller, karty kredytowe (Mastercard, Visa, Diners), karty Visa electron, Visa Delta, Maestro, Przelewy24, przelew bankowy. Waluty w których możemy otworzyć konto: EUR, USD, GBP, AUD, HKD, JPY, MYR, RMB, SGD, THB

 

Sbobet bonusy i promocje bukmacherskie

No bonuses available.
Krótkie info o Sbobet Sbobet
Minimalna wpłata

Brak danych

Minimalna wypłata

Brak danych

Opcje płatnicze
Diners Club Card Diners Club Card Entropay Visa Card Entropay Visa Card EPS EPS GiroPay GiroPay iDEAL iDEAL Laser Debit Card Laser Debit Card Maestro Debit Card Maestro Debit Card MasterCard MasterCard Neteller Neteller POLi POLi Przelewy24 Przelewy24 Skrill Skrill VISA VISA Visa Debit Card Visa Delta Visa Delta Visa Electron Visa Electron
Minimalna stawka

10 $

Rodzaje kursów
Dziesiętny
Licencja
Zakłady na żywo

Tak

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

Darmowe typy. Poniżej nasze statystyki - typer JohnW

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
Under21 Football Championship Winner
Rodzaj typu: Spain | Kurs: 2.50 6/4
SINGLE
Stawka: 2/10
FIFA Confederations Cup Winner
Rodzaj typu: Portugal | Kurs: 3.25 9/4