Sky Bet

Sky Bet to popularna w Wielkiej Brytanii firma bukmacherska, oferująca zakłady od 2000 roku. Niestety bukmacher nie jest dostępny dla graczy z Polski.

No bonuses available.
Ocena Interbookie:
Ocena użytkowników:
średnia: 0 (0 głosów)

Zalety i wady bukmachera

wiarygodna, bezpieczna i wypłacalna firma bukmacherska
bogata oferta na zakłady sportowe, ale nie tylko
doskonały dział zakładów na żywo
live streaming
tygodniowy kalendarz na zakłady live
liczne bonusy i akcje promocyjne
doskonały support
założyć konto mogą mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Irlandii, Gibraltaru, Finlandii oraz Wysp Normandzkich
jedyne dostępne waluty to £ i €
witryna i support wyłącznie w języku angielskim

O firmie Sky Bet

Sky Bet to na rynku brytyjskim niezwykle popularny i renomowany bukmacher, ofertę na zakłady sportowe i nie tylko proponuje od 2000 roku. Działa na bazie licencji z Alderney, a siedziby posiada chociażby w Londynie, Leeds oraz Isleworth.  Firma jest własnością grupy BSkyB plc., która dysponuje również m. in. kanałami Sky Sports. W kwietniu 2004 roku Sky Bet przejął inną brytyjską firmę bukmacherską Goldbet, a wiarygodności bukmacherowi dodaje fakt, że rokrocznie umieszczany jest wśród 20 najbardziej renomowanych firm proponujących zakłady online na Wyspach.

 

Oferta na zakłady sportowe w Sky Bet

Oferta na wydarzenia sportowa u bukmachera Sky Bet jest bardzo bogata i powinna zadowolić najbardziej wymagających klientów. Blisko 25 dyscyplin, m. in. żużel, darts, MMA, krykiet, sporty zespołowe i przed wszystkim piłka nożna. Oferta na futbol jest tutaj naprawdę znakomita. Poza tym zakłady na wydarzenia polityczne, telewizyjne i społeczne, wyścigi konne oraz sporty wirtualne. Tygodniowa oferta Sky Bet to kilkanaście tysięcy wydarzeń - pod tym względem firma z pewnością nie ustępuje najlepszym bukmacherom na rynku. Serwis oferuje dwa rodzaje kursów na wszystkie wydarzenia, dziesiętne i ułamkowe.

Zakłady na żywo

Ogromny plus tego bukmachera. Dział zakładów na żywo prezentuje się doskonale, zwłaszcza dla klientów z Wysp Brytyjskich. Dominują tu bowiem dyscypliny typowo brytyjskie, a więc piłka nożna, darts, żużel, rugby i krykiet. Ponadto oferta na zakłady live jest zsynchronizowana z transmisjami telewizyjnymi na kanałach sportowych sieci Sky. Bardzo przydatnym elementem jest również całotygodniowy kalendarz na wydarzenia, które dostępne będą w dziale zakładów na żywo, pozwala to poniekąd zaplanować strategię gry na kilka dni naprzód. Sporym udogodnieniem jest również live streaming najważniejszych wydarzeń.

 

Bonusy i promocje

Zdecydowanie mocna strona bukmachera Sky Bet. Co prawda Bonus Powitalny £20 Free Bet nie zwala z nóg, lecz pozostałe promocje, a zwłaszcza ich liczba, powinny usatysfakcjonować większość typerów. Chociażby każdego tygodnia możemy skorzystać z £5 Free Bet, warunkiem jest postawienie zakładów na kwotę min. £25 w danym tygodniu. Inna cotygodniowa promocja - Play Super 6 - dotyczy futbolu, a główna wygrana w niej wynosi aż £250,000! Wystarczy, tylko i aż, poprawnie wytypować dokładne wyniki sześciu meczów zaproponowanych przez bukmachera. Jeśli w danym tygodniu nie padnie główna wygrana, to gracz z najlepszym wynikiem zainkasuje £10000. Poza tym każdego dnia bukmacher Sky Bet proponuje swoim klientom rozmaite promocje na różne rynki.

 

Limity

Nie jest tajemnicą, że Sky Bet nakłada limity na graczy, których uzna za profesjonalistów. Ich wysokość uzależniona jest od kwot na jakie ogrywają bukmachera oraz od rynków, na których operują. W przypadku najpopularniejszych rynków komercyjnych limity nie są jeszcze tak drastyczne, jednak jeśli większość zakładów zawieramy na mniej znanych rynkach, wówczas limity mogą zostać ustalone na poziomie nawet £5. A oto limity maksymalnych wypłat bukmachera Sky Bet na niektóre rynki:
 • Piłka nożna (najważniejsze ligi i turnieje) - £500,000
 • Piłka nożna (inne rozgrywki) - £250,000
 • Wyścigi konne (Wielka Brytania) - £500,000
 • Wyścigi konne (Irlandia) - £250,000
 • Wyścigi konne (pozostałe) - £100,000
 • Koszykówka - £250,000
 • Krykiet - £250,000
 • Golf (główne turnieje) - £500,000
 • Golf (pozostałe) - £250,000
 • Tenis - £250,000

 

Opcje płatnicze i support

Tutaj część graczy może być zaskoczona brakiem chociażby tradycyjnego przelewu bankowego. Firma bukmacherska Sky Bet akceptuje jedynie następujące metody płatnicze: Visa Credit, Visa Debit, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Solo i PayPal. Sprawdziliśmy osobiście - support firmy bukmacherskiej Sky Bet to bez cienia wątpliwości najwyższa półka w branży. Wszelkie wątpliwości możemy rozwiać na trzy sposoby, korzystając z telefonu, e - maila oraz czata na żywo. Zatrudniony tam personel jest kompetentny, bardzo przyjazny i chętny do pomocy. Absolutny top wśród bukmacherów.

 

Strona internetowa i aplikacja mobilna

Witryna bukmachera Sky Bet jest utrzymana w stylu wszystkich produktów z rodziny Sky i jeśli ktoś, tak jak my, przedkłada funkcjonalność ponad wrażenia estetyczne to będzie zadowolony. Układ strony jest prosty i przejrzysty, a poruszanie się pomiędzy poszczególnymi opcjami nie powinno stanowić najmniejszego problemu nawet dla mniej doświadczonych graczy. Aplikacja na tablety i smartfony mocno przypomina tradycyjną odsłonę serwisu, żadne funkcje nie zostały okrojone lub wyeliminowane. Możemy z czystym sercem napisać, że postawienie zakładu przy użyciu aplikacji mobilnej Sky Bet to prawdziwa przyjemność.

 

Sky Bet bonusy i promocje bukmacherskie

No bonuses available.
Krótkie info o Sky Bet Skybet
Minimalna wpłata

£5

Minimalna wypłata

£10

Opcje płatnicze
Laser Debit Card Laser Debit Card Maestro Debit Card Maestro Debit Card MasterCard MasterCard PayPal PayPal Solo Debit Card Solo Debit Card VISA VISA Visa Debit Card Visa Electron Visa Electron
Minimalna stawka

£0,05

Rodzaje kursów
Dziesiętny Ułamkowy
Licencja
Zakłady na żywo

Tak

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

Darmowe typy. Poniżej nasze statystyki - typer JohnW

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
Under21 Football Championship Winner
Rodzaj typu: Spain | Kurs: 2.50 6/4
SINGLE
Stawka: 2/10
FIFA Confederations Cup Winner
Rodzaj typu: Portugal | Kurs: 3.25 9/4