Sky Bet

Sky Bet to popularna brytyjska firma bukmacherska, która zakłady na wydarzenia sportowe proponuje od 2002 roku. Ten bukmacher to przede wszystkim prestiż, bezpieczeństwo i wiarygodność, dzięki którym operator co roku znajduje się w rankingu czołowych serwisów w Wielkiej Brytanii.

Brak dostępnych bonusów.
Ocena Interbookie:
Ocena użytkowników:
średnia: 0 (0 głosów)

Zalety i wady bukmachera

Wiarygodna, bezpieczna i wypłacalna firma bukmacherska
Bogata oferta na zakłady sportowe, ale nie tylko
Doskonały dział zakładów na żywo
Live streaming
Tygodniowy kalendarz na zakłady live
Ciekawe bonusy i akcje promocyjne
Pomocny support
Szybkie limity dla profesjonalnych graczy
Witryna i support wyłącznie w języku angielskim

O firmie Sky Bet

Na rynku sportowych zakładów bukmacherskich brytyjski serwis Sky Bet obecny jest od roku 2002. Przez ten czas, działająca na bazie licencji z Alderney firma dała się poznać jako operator solidny, wiarygodny i co najważniejsze w pełni wypłacalny. Przynależność do ogromnego konsorcjum medialnego Sky, jednej z największych firm w Wielkiej Brytanii, jedynie dodaje mu prestiżu. Wszystko to razem sprawia, że jest to z pewnością bukmacher godny polecenia.

Bukmacher Sky Bet 1

 

Oferta na zakłady sportowe w Sky Bet

Oferta na wydarzenia sportowe u bukmachera Sky Bet jest bardzo bogata i powinna zadowolić najbardziej wymagających klientów. Ponad 30 dyscyplin, m. in. żużel, darts, MMA, krykiet, gry zespołowe i oczywiście piłka nożna - oferta na futbol jest tutaj naprawdę znakomita. Poza tym zakłady na wydarzenia polityczne, telewizyjne i społeczne, wyścigi psów, wyścigi konne oraz sporty wirtualne. Tygodniowa oferta Sky Bet to kilkanaście tysięcy wydarzeń - pod tym względem firma z pewnością nie ustępuje najlepszym bukmacherom na rynku.

Bukmacher Sky Bet 2

 

Livebetting

Ogromny plus bukmachera Sky Bet. Dział zakładów na żywo prezentuje się doskonale, zwłaszcza dla klientów z Wysp Brytyjskich. Dominują tu bowiem dyscypliny typowo brytyjskie, a więc piłka nożna, darts, żużel, rugby i krykiet. Ponadto oferta na zakłady live jest zsynchronizowana z transmisjami telewizyjnymi na kanałach sportowych sieci Sky. Bardzo przydatnym elementem jest również całotygodniowy kalendarz na wydarzenia, które dostępne będą w dziale zakładów na żywo, pozwala to poniekąd zaplanować strategię gry na kilka dni naprzód. Sporym udogodnieniem jest live streaming z najważniejszych wydarzeń.

Bukmacher Sky Bet 3

 

Bonusy w Sky Bet

Zdecydowanie mocna strona bukmachera Sky Bet. Być może Bonus Powitalny nie zwala z nóg, lecz pozostałe promocje, a zwłaszcza ich liczba, powinny zadowolić większość typerów. Na porządku dziennym są promocje okolicznościowe, powiązane z popularnymi wydarzeniami sportowymi, w których gracze mogą otrzymać darmowe zakłady, spiny i wiele innych cennych nagród. Łowcy bonusów i freebetów z pewnością nie będą zawiedzeni polityką Sky Bet.

Aplikacja mobilna

Aplikacja na tablety i smartfony mocno przypomina tradycyjną odsłonę serwisu, żadne funkcje nie zostały okrojone lub wyeliminowane. Możemy z czystym sumieniem napisać, że aplikacja mobilna Sky Bet to absolutny top, jeśli chodzi o najlepszych bukmacherów, a postawienie zakładu przy jej pomocy to prawdziwa przyjemność.

Support

Dział Obsługi Klienta bukmachera Sky Bet pracuje 24h przez 365 dni w roku. Osoby tam zatrudnione są kompetentne i chętnie pomogą rozwiązać każdy nasz problem. Skontaktować się z nimi możemy na kilka sposobów (e - mail, live chat, telefon lub tradycyjna poczta), a czas oczekiwania na odpowiedź jest jest dłuższy, niż u innych bukmacherów z tej półki. 

Opcje płatnicze

Lista akceptowanych przez tego bukmachera metod płatniczych nie jest być może najdłuższa, natomiast każdy powinien bez problemu znaleźć coś dla siebie. Ciekawą opcją jest chociażby możliwość ustawienia maksymalnej kwoty, jaką będziemy mogli w przyszłości przelać na swoje konto w Sky Bet - blokada może okazać się przydatna, zwłaszcza dla osób mających kłopoty z samokontrolą. Jedynymi walutami respektowanymi przez Sky Bet są funt i euro.

Sky Bet bonusy i promocje bukmacherskie

Brak dostępnych bonusów.
Krótkie info o Sky Bet Skybet
Minimalna wpłata

5 €/£

Minimalna wypłata

10 €/£

Opcje płatnicze
Maestro Debit Card MasterCard PayPal VISA Visa Debit Card Visa Electron
Minimalna stawka

£0,05

Rodzaje kursów
Dziesiętny Ułamkowy
Opcje zakładów
Cash Out Transmisje na żywo
Zakłady na żywo

Tak

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 4/10
piłka nożna Zenit : Utrecht
Rodzaj typu: Zenit to qualify | Kurs: 1.95 20/21
SINGLE
Stawka: 3/10
piłka nożna Sheriff Tiraspol : Legia
Rodzaj typu: Sheriff to qualify | Kurs: 2.30 13/10