Sportsinteraction

Bukmacher Sportsinteraction jest dostępny wyłącznie dla graczy z Kanady. Bukmacher internetowy Sportsinteraction działa na rynku hazardowym od 1997 roku. Działalność firmy skierowana jest głównie pod klientów z Kanady. Sports Interaction to także ciekawa propozycja dla Europejczyków grających US Sports ale nie tylko! Sports Interaction oferuje również zakłady Asian Handicaps na pilkę nożną, a to jest fenomen wśród Europejskich buków, a co dopiero Kanadyjskich.

 

No bonuses available.
Ocena Interbookie:
Ocena użytkowników:
średnia: 3 (2 głosów)

Zalety i wady bukmachera

solidna, wiarygodna i wypłacalna firma;
bogata oferta zakładów sportowych;
można grać przez telefon komórkowy;
świetnie rozbudowany dział sportów amerykańskich;
sprawnie działający support;
kalendarz zdarzeń na żywo;
dość szybkie wypłaty
wysoka marża na zakłady z piłki nożnej - 11%
tylko mieszkańcy Kanady są uprawnieni do korzystania z usług bukmachera
bonusy są dostępne jedynie dla mieszkańców Kanady;
nie ma polskojęzycznej wersji strony i supportu

O firmie Sportsinteraction

Sportsinteraction to jeden z pierwszych zarejestrowanych i licencjonowanych bukmacherów w Ameryce Płd. Ten bukmacher internetowy sukces odniósł głównie na rynku amerykańskim, ale po wejściu w życie drastycznych przepisów przeniósł swoją działalność do Kanady, gdzie obecnie jest liderem w swojej branży. Interakcje Sportowe są częścią SIA Ltd. Group, a cała firma licencjonowana jest przez Kanhawake Gamming Commision. Siedziba Sportsinteraction mieści się w kanadyjskim Montrealu. Bukmacher jest obecny na rynku od 1997 r.


sports interaction -bukmacher kanadyjski

Oferta na zakłady sportowe w Sportsinteraction

Jest to jeden z nielicznych bukmacherów amerykańskich, który ma dobrą ofertę zarówno na US Sport jak i dyscypliny stricte o charakterze uniwersalnym. W związku z tym w Sportsinteraction znajdziemy nie tylko kopalnie możliwości gry na baseball, futbol amerykański, ale także koszykówkę, tenis ziemny czy nawet piłkę nożną. Trudno porównywać oczywiście ofertę SI do tego co oferują nam europejscy bukmacherzy, ale dla graczy nastawionych na rynek sportów amerykańskich ten bukmacher jest dobrą opcją, tym bardziej, że wiele zdarzeń jest także w zakładach na żywo.

 

Bonusy w Sportsinteraction

Sportinteracion oferuje jeden z ciekawszych bonusów w sieci – 100% do wartości 125$. Problemem jest jednak to, że oferta jest dostępna wyłącznie dla graczy zarejestrowanych w Kanadzie, co jest dużym minusem.

 

Sponsoring w Sportsinteraction

Sportinteraction wspiera głównie niższe ligi stanowe w Kanadzie. Na rynku europejskim bukmacher nie przeprowadza kampanii marketingowej.

 

Opcje płatnicze w Sportsinteraction

Jeśli chodzi o kanały płatnicze to nie ma ich za wiele, ale zarówno Europejczycy jak i klienci z innych kontynentów nie powinny mieć problemów ze złożeniem depozytu. Metody płatności w Sportsinteraction to m.in.: wpłata kartą Visa/Mastercard, Skrill, Ukash, Neteller czy przelew bankowy.

 

Sportsinteraction bonusy i promocje bukmacherskie

No bonuses available.
Krótkie info o Sportsinteraction Sportsinteraction
Minimalna wpłata

10$

Minimalna wypłata

20$

Opcje płatnicze
Czek bankowy Czek bankowy Diners Club Card Diners Club Card Maestro Debit Card Maestro Debit Card MasterCard MasterCard Neteller Neteller Przelew bankowy Przelew bankowy Skrill Skrill Ukash Ukash VISA VISA Visa Delta Visa Delta Visa Electron Visa Electron
Minimalna stawka

1$

Rodzaje kursów
Amerykański Dziesiętny Ułamkowy
Licencja
Zakłady na żywo

Tak

Komentarze

Avatar

z tego co widze to kaszana biorąc pod uwagę piłkę nożną. Dzisiaj jeszcze nie mają żadnych kursów na Ligę Mistrzów kiedy inni bukmahcerzy oferują mnóstwo zakładów. Polskiej ligi też nie widzę, nie jestem jej fanem ale mając ligi z Bolivii czy Czeską to i przydałoby się wrzucić Polską... Ja się nie rejestruje, a co do sportów amerykańskich to nie gram i nie będe bo ich nie rozumiem :P więc trudno powiedzieć, jak na Europę bukmacher to kaszanka...

Avatar

Dobra oferta na Basketball, Hockey and NFL z wyplatami nie ma probemu. Ja gram te sporty bedac czesto w Kanadzie troche przesiaklem hokejem... BooKmaker jest ok.
TYLKO MONTREAL CANADIENS!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

Darmowe typy. Poniżej nasze statystyki - typer JohnW

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
Under21 Football Championship Winner
Rodzaj typu: Spain | Kurs: 2.50 6/4
SINGLE
Stawka: 2/10
FIFA Confederations Cup Winner
Rodzaj typu: Portugal | Kurs: 3.25 9/4