Zakłady na hokej na lodzie

Zakłady na hokej na lodzie

Zakłady sportowe na hokej na lodzie w internecie oferowane są niemalże przez wszystkich bukmacherów internetowych. Chciałbyś dowiedzieć się u których? Zapraszamy...

Historia hokeja na lodzie

Hokej na lodzie jest jednym z najstarszych sportów zespołowych na świecie. Pierwsze wzmianki o tej dyscyplinie sportu pochodzą z XVI w. Według wielu jej początków należy doszukiwać się w Anglii lub Francji. Za współczesną "kolebkę" hokeja uznawana jest jednak Kanada, gdzie po raz pierwszy usystematyzowano zasady gry tej dyscypliny. Hokej na lodzie jest bardzo popularny zwłaszcza w krajach półkuli północnej tj. Szwecji, Finlandii, Rosji, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Słowacji, Czechach, Niemczech i Szwajcarii.

Popularności tej dyscypliny sportu towarzyszy spore zainteresowanie ze strony klientów zakładów bukmacherskich. Wpływ na taką sytuację ma niewątpliwie rozwój globalnej sieci internetowej, dzięki której stosunkowo łatwo zawrzeć jest zakłady na najmocniejsze ligi. Rosnącym uznaniem wśród graczy cieszą się zwłaszcza ligi skandynawskie: fińska, szwedzka, norweska oraz niemiecka, czeska, słowacka i szwajcarska. Oczywiście produktem sztandarowym jeśli chodzi o hokej na lodzie są dwie najmocniejsze ligi świata amerykańsko - kanadyjska NHL i rosyjska KHL.

Zakłady bukmacherskie na hokej w internecie

Zakłady na hokej na lodzie w internecie oferowane są prawie przez wszystkich szanujących klientów bukmacherów internetowych. Który z nich ma jednak najwięcej asów w rękawie, by przyciągnąć swoją ofertą nowych graczy? Aby odpowiedzieć na to pytanie postanowiliśmy przeanalizować propozycję jaką przygotowały nam firmy bukmacherskie pod kątem 14 najsilniejszych lig świata, a także turniejów reprezentacyjnych tj. Igrzysk Olimpijskich oraz MŚ dywizji A i B. Drugim kryterium, które braliśmy pod uwagę są rodzaje zakładów, które oferują nam poszczególni bukmacherzy. Zainteresowanych hokejem na lodzie zapraszamy do zapoznania się z naszym porównaniem, zanim zdecydujecie się na wybór swojego faworyta!

Dostępność lig hokejowych u bukmacherów internetowych

Już wkrótce..

Tabela 1

▲ - liga jest dostępna u bukmachera (+1 punkt do klasyfikacji)

▼ - liga nie jest dostępna u bukmachera (0 punktów w klasyfikacji)

Rodzaje zakładów sportowych na hokej na lodzie:

Tabela 2

▲- opcja takiego zakładu jest dostępna u bukmachera (+1 punkt)

▼- opcja takiego zakładu nie jest dostępna u bukmachera (0 punktów)

* - opcja dostępna w zakładach "na żywo"

Ranking TOP 5 bukmacherów "zakłady na hokej na lodzie":

1. Bet365  – 25 z 26 punktów;

2. Unibet  - 24 punkty;

3. Betsson – 23 punkty;

4. Expekt - 22 punkty

5. Bet-at-home – 20 punktów;

Powiązani bukmacherzy