Zakłady na siatkówke w internecie!

Zakłady na siatkówke!

W kontekście ostatnich sukcesów naszej reprezentacji i drużyn klubowych, zakłady bukmacherskie na siatkówkę cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem. Gdzie ich szukać?

Historia siatkówki

Niewielu wie, że siatkówka to dyscyplina sportu, którą wymyślili amerykanie. Pomysłodawcą i twórcą reguł gry był niejaki William Morgan - nauczyciel wychowania fizycznego z Holyoke w stanie Massachusetts. Pierwszy oficjalny mecz w "mintonette" bo tak wcześniej nazywano ten sport, datuje się na 9 lutego 1895 roku. Rozwój siatkówki w kolejnych latach nabierał wyraźnego tempa. Najpierw udoskonalono zasady gry, a nieco później w Paryżu powołano do życia Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej zwaną FIVB. W 1949 r. Po raz pierwszy w historii zorganizowano Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn, a trzy lata później również i kobiet. Do programu letnich Igrzysk Olimpijskich siatkówka zawitała jednak dopiero w Tokio (1964 r.)

Siatkówka, a zakłady sportowe

W związku z licznymi sukcesami naszej reprezentacji i klubów zarówno na arenie europejskiej jak i międzynarodowej siatkówka stała się w Polsce jednym z najpopularniejszych sportów drużynowych, który co roku systematycznie zwiększa grono swoich zwolenników. Wraz ze wzrostem oglądalności meczów rośnie zainteresowanie zakładami sportowymi na siatkówkę. Ogromnym zainteresowaniem fanów z Polski cieszą się zwłaszcza coroczne rozgrywki  Ligi Światowej, a także turnieje Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet i mężczyzn. Rosnącą grupę kibiców notuje także z sezonu na sezon siatkarska Liga Mistrzów. Niewątpliwie duży wpływ na wzrost zainteresowania tą dyscypliną sportową ma coraz wyższy poziom męskiej i żeńskiej Plusligi. Z przeprowadzonych przez firmy bukmacherskie badań wynika, że siatkówka jest obok piłki nożnej, koszykówki i tenisa najczęściej wybieranym sportem do obstawiania przez polskich graczy. Automatycznie nasuwa się więc pytanie – gdzie stawiać zakłady na siatkówkę?

Który bukmacher internetowy ma najlepszą ofertę zakładów bukmacherskich na siatkówkę?

Właściwie każdy szanujący klienta bukmacher internetowy posiada w swojej ofercie zakłady na siatkówkę. Nie mniej jednak naszą uwagę postanowiliśmy skoncentrować tylko na nielicznych, którzy naprawdę zasługują na wyróżnienie. Pod uwagę wzięliśmy kilka ważnych dla potencjalnego gracza czynników:
-ofertę zakładów;
-dostępność zakładów live na siatkówkę;
-transmisje online na żywo z wydarzeń siatkarskich;

Pod względem oferty zakładów na siatkówkę warto wskazać zainteresowanym przynajmniej kilku bukmacherów online. Szczególnie bogato prezentuje się propozycja Unibetu i Bet365. Ci bukmacherzy mają w swojej ofercie nie tylko wszystkie najważniejsze krajowe ligi europejskie, ale również ligę fińską, duńską, czeską, norweską czy słoweńską. Bet365 jako jedna z pierwszych firm wystawia również zakłady długoterminowe na turnieje MŚ i ME pań i panów, a także puchar CEV.

Równie atrakcyjną ofertę jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie na siatkówkę przygotował dla swoich klientów Unibet. Widać wyraźnie, że działania tej firmy zmierzają ku zadowoleniu i spełnieniu oczekiwań fanów siatkarskich z całego świata. Unibet jako jeden z pierwszych bukmacherów w internecie wystawia kursy na siatkówkę, przy czym należy od razu zaznaczyć, że są one jednymi z najwyższych. Skandynawowie znakomicie prezentują się jeżeli chodzi o zakłady na żywo na siatkówkę, zwłaszcza polską. Nie sposób również nie zwrócić uwagi na to, że Unibet przeprowadza bardzo wiele transmisji online z meczów siatkarskich co jest dodatkowym atutem przemawiającym za wyborem tej właśnie firmy. Podsumowując jeśli jesteś zainteresowany zakładami na żywo na siatkówkę, a przy tym chcesz oglądać i emocjonować się meczem Unibet jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Bet365 postawił na szeroką ofertę zakładów. Tutaj również znajdziemy zdecydowaną większość wiodących lig na świecie: włoską, rosyjską, polską, grecką, francuską, niemiecką czy hiszpańską. Zakłady na gospodarzy lub gości, sumę punktów w meczu, handicap setów, a także zwycięzcę pierwszego seta to tylko niektóre warianty, które znajdziemy u brytyjskiego bukmachera internetowego. Bet365 podobnie jak Unibet wyróżnia się również znakomitymi statystykami z wynikami siatkówki, a przede wszystkim szeroką gamą zakładów i transmisji na żywo z parkietów siatkarskich nie tylko podczas największych imprez jak Mistrzostwa Świata czy Europy, Ligi Światowej, a także rynku azjatyckiego – Koreańskiej Ligi Siatkówki.

 

Powiązani bukmacherzy