Zakłady na Żużel w internecie!

Zakłady na żużel

Żużel to dyscyplina sportowa która cieszy się ogromną popularnością w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Danii, a w szczególności w Polsce. Zobacz gdzie warto stawiać na żużel...

Dzięki sukcesom polskich żużlowców, nasza liga uważana jest obecnie za najmocniejszą na świecie, co przekłada się również na znakomitą frekwencję na ligowych stadionach. Jeżeli jesteś fanem "czarnego sportu" czy nie chciałbyś obstawiać zakładów na żużel w internecie? Jeśli tak, to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Za pośrednictwem interbookie.pl dowiesz się, którzy bukmacherzy online proponują najlepszą ofertę zakładów i najwyższe kursy na speedway! Co roku zadajesz sobie pytanie: Gdzie typować żużel? Zapraszamy do artykułu poświęconego zakładom bukmacherskim na żużel w sieci!

Pomimo tego, że żużel staje się w Polsce sportem, który zaczyna dorównywać popularnością piłce nożnej i siatkówce, nie wszystkie firmy bukmacherskie dostosowały się do potrzeb fanów "czarnego sportu". Spośród nich wybraliśmy jednak kilka, na których ofertę warto zwrócić uwagę. Jedną z nich jest z pewnością Sportingbet. Ten bukmacher oferuje nam zakłady nie tylko na następujące ligi: szwedzką, polską i angielską, ale również zawody z cyklu Grand Prix, SEC czy Drużynowego Pucharu Świata. Dużą zaletą tej firmy jest z pewnością bardzo bogata oferta na wiele rodzajów zakładów, która powinna zadowolić nawet najwybredniejszych graczy. Sportingbet do doskonały bukmacher dla fanów czarnego sportu i zasługuje na wyróżnienie!

Doskonałą alternatywą dla Sportingbetu może być inny potentat branży bukmacherskiej Bet365. Firma brytyjska ma bardzo szeroką ofertą zakładów na żużel, wśród której nie zabraknie rozgrywek ligowych, Grand Prix czy niezwykle prestiżowych zawodów o Drużynowy Puchar Świata. Niezwykle rozbudowana oferta zakładów żużlowych Bet365 obejmuje m.in: zakłady standardowe, handicapy na linię punktów / drużynę, przewagę punktów, dokładny wynik biegu i zakłady typu H2H. Na "plus" Bet365 należy zaznaczyć, że ma także znakomitą ofertę na ciekawe wydarzenia indywidualne (turnieje indywidualne, IMŚ Juniorów). Dużym atutem Bet365 są jedne z najwyższych kursów w internecie!

Nie sposób nie uwzględnić w naszej analizie tak renomowanej firmy jak Unibet. Solidna oferta na wszystkie najważniejsze wydarzenia w żużlowym kalendarzu, Grand Prix, DPŚ, SEC i wiele innych. Ponadto bukmacher spod "zielonego" szyldu proponuje typerom wszystkie czołowe ligi europejskie. Drobnym minusem dla niektórych typerów mogą być dość późno wystawiane kursy, jednak jest to norma u wszystkich bukmacherów. 

Kolejna godna polecenia firma oferująca zakłady na żużel to Betsafe - bukmacher ten proponuje bardzo bogatą ofertę zakładów na polskie ligi – Ekstraligę i I ligę żużla. Znajdziemy tu zakłady typu wygra/przegra, handicapy na zawodników i inne zakłady specjalne. Ponadto interesująco przedstawia się propozycja Betsafe na ligi skandynawskie (w szczególności duńską i szwedzką). Oczywiście bukmacher nie zapomniał podobnie jak konkurencja o pozostałych ważnych zawodach żużlowych: DPŚ, IMŚ, IMŚJ i turniejach indywidualnych.

Powiązani bukmacherzy