Wpadki pewniaków

Sensacja na Bernabeu - Real remisuje z Numancią w Pucharze Króla

Udostępnij:
FacebookTwitter

Real Madryt niespodziewanie tylko zremisował przed własną publicznością z II-ligową Numancią. Typerzy, którzy obstawili taki wynik u bukmachera zarobili majątek.

  • Kolejna wpadka Realu ze słabeuszem

Królewscy robią wszystko co w ich mocy, aby na stałe zagościć w naszej rubryce największych wpadek i sensacji sportowych. Tym razem potknęli się z II-ligową Numancią w Pucharze Króla. Co ten wynik oznacza dla typerów bukmacherskich? Kto stracił, a kto (i ile) zarobił? Sprawdźmy.

Firmy bukmacherskie były przed tym meczem zgodne - każdy inny wynik niż przekonujące zwycięstwo gospodarzy należałoby rozpatrywać w kategoriach ogromnej sensacji. Bukmacher Fortuna za triumf Realu płacił zaledwie 1.12, remis wyceniono na 8.00, a zwycięstwo gości warte było aż 22.00. Spodziewano się raczej pogromu - za handicap AH (-1,5) bukmacher Totolotek płacił zaledwie 1.35, natomiast zakład AH (-2,5) wyceniono na 1.85. Nie spodziewano się również gola dla gości - zakład Both To Score wart był w Fortunie aż 1.96, natomiast opcja BTS-NO tylko 1.66.

To jednak “drobne” przy tym, ile zarobili typerzy, którym nie zabrakło intuicji i odwagi. Typ na X2 w Fortunie wyceniono na 6.30. Mało? Żaden problem! Kurs na remis do przerwy i remis na koniec meczu w Fortunie wynosił 14.00. Ciągle mało? To może Correct Score? Wynik 2:2 wart był w Totolotku 22.00. DWADZIEŚCIA DWA!!! Stawiając na ten zakład pałętającą się na dnie portfela stówę można było zatem zgarnąć 2200 PLN. Komuś się udało?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

buahahahhahhaha. A pamiętam jak w sierpniu gimby mówiły, że w tym roku zdobędą poczwórną koronę!!!!! I gdzie jesteście teraz? Bliżej Wam do stefy spadkowej niż do Barcelony, a liga skończyła się dla was jeszcze przed końcem roku! HAŁA MADRYT!!!!!!!

Avatar

to co Real odpierdziela w ostatnich tygodniach woła o pomstę do nieba!!!!!!!!! To wygląda jak sabotaż ze strony Zidana, Marcelo i Benzemy! Im prędzej Florentino przejrzy na oczy i przewietrzy szatnie tym lepiej. Choc ten sezon i tak jest już stracony. Za rok chce widzieć De Gee, Hazarda, Thiago Silve, Lewego i Kante!!!! Jeśli nie to kończę z tymi dziadami!!!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi