Wpadki pewniaków

Stawiając “stówę” na awans Romy można było wygrać ponad 10,000 złotych!!!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Sensacja w Rzymie. Roma pokonała Barcelonę 3:0 i awansowała do półfinału Ligi Mistrzów. Typerzy, którzy przewidzieli takie rozwiązanie i postawili zakład u bukmachera wygrali majątek.

  • Roma sensacyjnie wyrzuca Barcę za burtę Champions League

Po ubiegłotygodniowej porażce na Camp Nou 1:4 chyba tylko najbardziej zagorzali fani Romy wierzyli w odrobienie strat w rewanżu i wyeliminowanie Barcelony. A jednak cuda się zdarzają! Po kapitalnym widowisku rzymianie pokonali przed własną publicznością Dumę Katalonii 3:0 i zameldowali się w półfinale!

  • Fortuna do zgarnięcia w zakładach na awans Romy

Takie rozstrzygnięcie to gigantyczna sensacja i jak zawsze w takich przypadkach bywa, przewidując takie rozwiązanie i stawiając zakład u bukmachera można było zgarnąć gigantyczne pieniądze. No właśnie. Gigantyczne, czyli właściwie jakie? Ile warte było wyeliminowanie Barcy przez Romę? Przekonajmy się.

Już sama wygrana Romy w rewanżu była mega opłacalną opcją, gdyż bukmacher Fortuna płacił za taki zakład aż 4.75. Dwa razy więcej można było wygrać obstawiając u bukmachera wygraną rzymian dwoma lub więcej golami - kurs na handicap azjatycki AH (-1,5) wynosił bowiem u bukmachera Totolotek aż 9.00. Równie dobrze, bo po kursie 8.00, można było pomnożyć swoje środki stawiając zakład na prowadzenie Włochów do przerwy i zwycięstwo w całym meczu.

Prawdziwe pieniądze czekały jednak na tych szaleńców, którzy zagrali va banque i przewidzieli promocję Romy do dalszej fazy. Kurs na zakład Correct Score 3:0 wyceniony został bowiem przez Totolotek na 55.00, natomiast za awans Romy bukmacher forBET płacił aż 101.00!!! Okazuje się jednak, że wariatów w Polsce nie brakuje.

forbet zakład awans romy


A zatem stawiając przysłowiową “dyszkę” można było zgarnąć ponad 1000 złotych (oczywiście przed potrąceniem podatku), przy stawce 100 PLN wygrana wynosiła ponad 10 tysięcy, wkład 1000 zł pozwoliłby wyjechać niezłym samochodem z salonu…  


 

Na koniec pradziwa perełka. Pewien klient Fortuny obstawił prawidłowo dwa wczorajsze Correct Scory i z 2 zł zgarnął ponad 2,000 zł!!!

dwa trafione correct scory fortuna

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Polecani bukmacherzy internetowi

Polecani bukmacherzy internetowi