Newsy bukmacherskie

E-sportowy poradnik typera - jak obstawiać Dota2?

Udostępnij:
FacebookTwitter

E-sportowe zmagania najlepszych graczy gromadzą przed ekranami wielomilionową rzeszę fanów na całym świecie. Tym razem przygotowaliśmy niespodziankę dla tych z was, którzy chcieli obstawiać u bukmachera pojedynki Dota 2, jednak nie za bardzo wiedzą, jak się za to zabrać.

Zanim udzielimy wam kilku wskazówek dotyczących obstawiania Defense of the Ancients 2, wyjaśnijmy najpierw, na czym polega ta gra i skąd się w ogóle wzięła. Dota 2 to jedna z najbardziej popularnych gier typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), zaś jej początki sięgają roku 2003, kiedy to użytkownik o pseudonimie IceFrog napisał jedną z map do popularnej wówczas (i obecnie) gry Warcraft III, która jednak szybko zaczęła żyć swoim życiem i błyskawicznie stała się tak popularna wśród graczy na całym świecie, że postanowiono z niej stworzyć osobny tytuł, właśnie DOTA. Gra biła rekordy popularności, dlatego gigant na rynku gier wideo Valve postanowił zatrudnić IceFroga do napisania kontynuacji serii i tak w 2013 roku na rynku pojawiła się DOTA 2.

Jak wygląda sama rozgrywka? Czytaj dalej.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.