Newsy bukmacherskie

Jak grają najlepsi typerzy bukmacherscy?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Jak grać, żeby wygrać? Idziemy o zakład, że to pytanie nieustannie dudni w głowie każdego z Was. Jak przechytrzyć bukmachera i regularnie wygrywać na zakładach? Na początek sprawdźcie, jak robią to eksperci w tej dziedzinie, typerzy najlepsi z najlepszych.

Jak grać, żeby wygrać?

Zakłady pojedyncze lub wielokrotne? 2/3 typy miesięcznie, a może kilka taśm dziennie? W grupie, czy w pojedynkę? Typowanie “pewniaków”, a może obstawianie bardziej ryzykownych zakładów po wyższym kursie? Ile głów, tyle pomysłów na ogranie bukmachera! Każdy z Was ma swoje bardziej lub mnie sprawdzone metody, które przynoszą większe lub mniejsze zyski. Czy zastanawialiście się jednak, jak grają najlepsi z najlepszych, typerzy wygrywający każdego miesiąca po kilka/naście tysięcy złotych? Specjalnie dla Was pogrupowaliśmy odnoszących sukcesy graczy na kilka kategorii, a dziś przedstawimy Wam wady i zalety poszczególnych stylów obstawiania zakładów bukmacherskich. Kto wie? Być może pomoże Wam to dołączyć do tego grona w niedalekiej przyszłości.

Jak grają najlepsi typerzy bukmacherscy?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.