Newsy bukmacherskie

Jak i po co obliczać marżę bukmachera?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Na rynku zakładów sportowych nowi bukmacherzy online wyrastają jak grzyby po deszczu, a każdy typer może skorzystać z usług tego, który przypadnie mu do gustu najbardziej. Czym się jednak kierować przy wyborze tego najodpowiedniejszego? Z pewnością jednym z podstawowych kryteriów powinna być wysokość pobieranej marży.

Zdradzimy wam tajemnicę (i to zupełnie za darmo, w gratisie). Bukmacherzy online nie są instytucjami charytatywnymi, lecz firmami nastawionymi na zysk. A zatem, na czym zarabiają bukmacherzy? Mniej doświadczonym typerom wydaje się, że dochód firmy bukmacherskiej pochodzi z ich przegranych kuponów, co jest kompletną bzdurą.

Prawda jest taka, że bukmacherzy zarabiają na każdym kuponie niezależnie od tego, czy jest on zwycięski, czy przegrany. A zarabiają dzięki marży właśnie. Im wyższa marża, tym niższe kursy i większy zarobek bukmachera.

Co to jest marża bukmacherska?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.