Newsy bukmacherskie

Szokująca prawda. Zdziwisz się jak często piłkarze obstawiają mecze u bukmachera.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Sport i zakłady bukmacherskie to naczynia powiązane. Aby wykluczyć wszelkie prawdopodobieństwo korupcji oraz oszustw zawodnicy mają bezwzględny zakaz obstawiania zakładów u bukmachera. Jak to wygląda w praktyce? Okazuje się, że wcale nie tak różowo, jak mogłoby się wydawać.

Podpisując profesjonalny kontrakt zawodnik godzi się na warunek, że przez czas kariery nie będzie mógł obstawiać JAKICHKOLWIEK zakładów u bukmachera, a także, że nie będzie się z nikim dzielił wiedzą na temat wydarzeń, które mogłyby zostać przez kogoś innego wykorzystane w celu postawienia kuponu.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy piłkarze biorą sobie ten przepis do serca, a patrząc na ich status i zarobki, można się mocno zdziwić, że nie potrafią zachować wstrzemięźliwości w tej kwestii.

Cały artykuł przeczytasz tutaj

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.