Newsy bukmacherskie

Angielski typer o krok od wygrania fortuny u bukmachera

Udostępnij:
FacebookTwitter

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń roku w Wielkiej Brytanii, czyli festiwal wyścigów konnych w Cheltenham. Dosłownie centymetry dzieliły jednego z typerów od ogrania bukmachera na naprawdę pokaźną kwotę.

James Pritchard, 32-letni hydraulik, sam siebie nazywa “niedzielnym typerem” i mówi, że nie stawia więcej, niż kilka zakładów rocznie. Przed tegorocznym festiwalem wyścigów konnych w Cheltenham postanowił jednak odwiedzić siedzibę swojego lokalnego bukmachera i zainwestował £24 w kupon, na którym wytypował zwycięzców sześciu gonitw.

Sprawa zaczęła robić się poważna, kiedy pięć pierwszych wyścigów przebiegło po jego myśli, a wygrana  £195,000 stawała się coraz bardziej realna. Nasz bohater postanowił jednak ubezpieczyć swój zakład i dokonał opcji cash out na kwotę £3,000, nie pozbawiając się przy okazji szansy na nieco mniejszą wygraną. I tak się właśnie stało, a typer ostatecznie wygrał  £22,597.40. Gratulujemy!

Strategia w zakładach bukmacherskich - wyznaczanie celu

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

200 tysięcy funtów to już całkiem przyjemna wygrana

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.