Newsy bukmacherskie

Betway już płaci za triumf Liverpoolu w Premier League

Udostępnij:
FacebookTwitter

Tego się nie spodziewaliśmy. Wystarczyło 13 kolejek nowego sezonu, a bukmacher Betway już rozlicza swoim klientom kupony, na których wytypowali pierwszy od blisko 30 lat tytuł dla The Reds.

Niech żałują ci z was, którzy nie wierzyli w Liverpool. 13 meczów obecnej kampanii wystarczyło podopiecznym Jurgena Kloppa, aby wypracować 9-punktową przewagę nad najgroźniejszym rywalem, czyli Manchesterem City i sprawić, że zdaniem wielu ekspertów wyścig po tytuł najlepszej drużyny w Premier League właśnie się zakończył.

Tak uważają m.in. właściciele bukmachera Betway, którzy postanowili nagrodzić typerów, którzy od początku wierzyli w Liverpool i przed 24 listopada postawili zakład na triumf The Reds. Jeśli jesteście w tym gronie, to już dziś możecie zdecydować się na wcześniejszą wypłatę i cieszyć się z wygranej. Więcej szczegółów na temat tej promocji znajdziecie na stronie bukmachera Betway.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.