Newsy bukmacherskie

Bukmacherzy proponują kursy na następcę Królowej Elżbiety II

Udostępnij:
FacebookTwitter

Brexit i ewentualne opuszczenie przez Anglię szeregów Unii Europejskiej to nie jedyny temat, jakim żyją Brytyjczycy. Nieuchronna wydaje się również abdykacja Elżbiety II, która na królewskim tronie zasiada od ponad 67 lat!!! Swoje zdanie w tej kwestii mają rzecz jasna topowi bukmacherzy online.

W tym roku brytyjska Królowa obchodziła 93 urodziny i wydaje się kwestią czasu, kiedy ustąpi z tronu i zrobi miejsce młodszemu następcy. Tym bardziej, że kolejka jest dosyć długa, a ewentualni kandydaci niecierpliwie przebierają nogami. 

Naturalnym następcą tronu wydaje się być najstarszy syn Królowej Elżbiety Książę Karol, jednak sondaże społeczne jak na dłoni pokazują, że nie jest on wymarzonym kandydatem Brytyjczyków. Ci znacznie chętniej na tronie posadziliby jego syna, najstarszego wnuka Elżbiety II, czyli Księcia Williama. A może nowym królem zostanie syn Williama, prawnuk Elżbiety, Książę George?

Jak będzie? Przekonamy się niebawem. Na ten moment topowi bukmacherzy online są zdania, że Królowa będzie kierowała się tradycją i na tronie zasiądzie Karol. 

  • Książę Karol - kurs 1.29  
  • Książę William - kurs 3.50
  • Książę George - kurs 26.00

Zakłady, od których zakręci wam się w głowie.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

To ta babcia jeszcze żyje?? To chyba ze 100 lat ma co najmniej. Dejta spokój

Avatar

Niech sobie Kaczyńskiego wezmą od nas, królem jeszcze nie był. Może jeszcze w oko Elżbiecie wpadnie i wreszcie się dowie, na czym życie polega hahahahaahahahaha

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.