Newsy bukmacherskie

Ciekawe zakłady u bukmachera Paddypower!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Czy ktoś z Was ma „cynk” czy może kosmici nawiedzą nasz świat? A może odwiedzą? A może wiecie do którego kraju przybędą? Takie zakłady tylko w Paddypower!

Paddypower od lat największy bukmacher w Irlandii oferuje zwariowane i ciekawe zakłady na różne przygody i zdarzenia, jeżeli nie jesteś zainteresowany sportem tu również znajdziesz coś dla siebie. Nie masz gdzie ulokować pieniędzy na kolejne 2000 lat to załóż się, że kosmici jako pierwsi skontaktują się z rządem polskim, a może coś bardziej przy-ziemskiego? Może widziałeś Yeti, wiesz, że istnieje? Aaa yeti to mieszka za Twoim płotem i masz na to dowody? Więc bez przeszkód stawiaj z Paddypower!

Oprócz zakładów, które nigdy mogą nie zostać rozliczone występują też takie których rozliczenie jest na dniach lub nie więcej niż kilka miesięcy. Jeżeli interesujesz się polityką to jest wiele zakładów z tym tematem powiązanych głównie jeśli chodzi o Unię Europejską, USA czy Wielką Brytanię. Jak na irlandzkiego bukmachera przystało jest wiele zakładów związanych z rządem irlandzkim, szkockim i angielskim. Z tematyki Unii Europejskiej czy biznesowej np: Czy akcje firmy Apple będą notowane powyżej 1000$ przed końcem 2013 roku? Czy notowania złota przed końcem 2013 będą poniżej 1750$ (kurs 1.14) czy powyżej 1750$ (kurs 4.50) za sztabkę. Kolejny zakład z działu polityki i gospodarki: pierwsze państwo wychodzące z Unii Europejskiej.

Paddypower oferuje również zakłady na Papieża np. w którym roku Papież odwiedzi Irlandię, odwiedzi? Napisz do Papieża a „nóż, widelec” odpowie na to pytanie i pewniak gwarantowany więc dlaczego nie postawić i zainkasować kasę? W sumie jakby napisał, że pieniądze przeznaczone zostaną na cele charytatywne to dlaczego miałby nie odpisać? Oczywiście żartuję ;) Ooo, a może interesujecie się rodziną królewską w Anglii? To mam ciekawy zakład, jakim sposobem księżna Kate urodzi dziecko, przez cesarkę (kurs 1.53) czy może naturalnie (kurs 2.29)? Na datę urodzin również można typować albo imię dziecka czy godzina jego/jej urodzin.

Wszystkie te i inne dziwne lub normalniejsze zakłady znajdują się w dziale Novelty bets u bukmachera Paddypower. 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Paddypower ma jeszcze jedną fajną rzecz. W punktach naziemnych mogę wpłacać i wypłacać kasę, którą gram/ wygrywam w internecie. Trzeba poprosić w oddziale kartę magnetyczną i zarejestrować ją dzwoniąc do BOK. Wpłaca się podając nick używany na stronie, a wypłaca dając (zarejestrowaną) kartę. Z racji tego, że mają stosunkowo kiepskie kursy jest to argument, żeby u nich grać.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.