Newsy bukmacherskie

Gorączka złota w Premier League

Udostępnij:
FacebookTwitter

Godziny dzielą nas od startu nowego sezonu w angielskiej Premier, a inauguracyjna gorączka udziela się również bukmacherom i typerom. Tym razem w ofercie pojawiły się zakłady na najlepszego strzelca ligi.

Chyba żadna inna piłkarska liga na świecie nie wzbudza takich emocji, co angielska Premier League. Milionowe transfery, plejada gwiazd, fantastyczni kibice i atmosfera na stadionach oraz walka od pierwszej do ostatniej sekundy spotkania. 

Gra toczy się nie tylko o punkty i mistrzowski tytuł. Najlepsi snajperzy świata biją się również o Złoty But, przyznawany co roku zawodnikowi, który strzeli najwięcej bramek. W ubiegłym sezonie ten zaszczytny tytuł podzielili pomiędzy siebie Salah, Aubameyang oraz Mane, a jak będzie tym razem?

Wielkich zaskoczeń tutaj być nie może. Faworytem bukmacherów jest Harry Kane, za którego triumf Betfred płaci 4.50, dalej Mo Salah po kursie 6.00 od Coral, Aguero po kursie 7.00 od William Hill, a także Aubameyang, na którego kurs u bukmachera Betway wynosi 8.00.

Jak Polacy obstawiali mundial u bukmacherów? Patriotycznie!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.