Newsy bukmacherskie

Gracz z Anglii przewidział hattrick Ronaldo i awans Juve u bukmachera

Udostępnij:
FacebookTwitter

Niemożliwe nie istnieje! Juventus pokonał Atletico aż 3:0 i zameldował się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. To jednak nic przy wyczynie, jakiego dokonał Jack Wheaton, typer z Anglii.

Kilka chwil po ostatnim gwizdku sędziego pochodzący z Exeter młody Anglik pochwalił się na swoim koncie twitterowym kuponem, który postawił przed tym spotkaniem u jednego z bukmacherów online.

Otóż zainwestował on £1 w zakład przewidujący, że Cristiano Ronaldo strzeli w tym meczu trzy gole, a Juventus pokona Atletico 3:0 i awansuje dalej. A że bukmacher wycenił taki zakład po kursie 201.00, to Jack Wheaton cieszył się z wygranej równej £200.

Jak sam przyznał w kolejnym wpisie na Twitterze, nie była to najgorszy dzień w jego życiu! Domyślamy się… Kto wie? Być może posłuchał rady CR7? Słynny Portugalczyk przez cały tydzień poprzedzający rewanż powtarzał swoim kolegom, żeby zadbali jedynie o czyste konto w tyłach, a on zajmie się resztą!
 

winning coupon
fot. Twitter


Kiedy postawić zakład bukmacherski?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.