Newsy bukmacherskie

Jaki klub poprowadzi Jose Mourinho? Sprawdź kursy bukmacherów.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Zwolnienie Jose Mourinho z Manchesteru United wywołało lawinę spekulacji. Kibiców którego klubu “uszczęśliwi” swoimi usługami The Special One? Oto kursy zaproponowane przez bukmacherów na to wydarzenie.

  • Oferta bukmacherów dotycząca następnego pracodawcy Mourinho

Stało się to, o czym głośno mówiło się od dłuższego czasu. Włodarze Manchesteru United, ku uciesze piłkarzy oraz kibiców tego klubu, pokazali drzwi słynnemu Portugalczykowi, który z automatu stał się jednym z najbardziej łakomych kąsków na transferowej giełdzie trenerskiej. Jaki będzie następny przystanek Jose Mourinho? Kiedy podejmie nowe wyzwanie? Swoje zdanie na ten temat mają najlepsi bukmacherzy.

Jeden z serwisów oferujących zakłady sportowe online pyta swoich klientów, gdzie 1 stycznia 2019 roku będzie pracował The Special One? Kandydatury kilku klubów wydają się rozsądne. Ponoć o powrocie Jose marzy Florentino Perez, niewykluczona jest także ponowna praca Mourinho w grającym z tygodnia na tydzień coraz słabiej Interze, natomiast patrząc na kursy zaproponowane przez bukmacherów wydaje się, że czasu jest zbyt mało i słynny Portugalczyk nie zdąży podpisać nowego kontraktu jeszcze w tym roku kalendarzowym.
 

mourinho next club

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Ktoś chyba musiałby upaść na głowę żeby zatrudniać tego czopa. Gościu został ze swoimi metodami daleko z tyłu. Ciekaw jestem jak dałby sobie radę np w Legii?

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.