Newsy bukmacherskie

Kenijczyk postawił w zakładzie własną żonę. I przegrał!!!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Myślicie, że macie pecha, bo przegraliście kolejny kupon i straciliście u bukmachera parę groszy? To co powiecie na historię pewnego Kenijczyka, który w zakładzie postawił i przegrał… własną żonę?

  • Zmiana męża na tydzień z powodu zakładu!

Zakłady bukmacherskie to nie jest łatwy kawałek chleba. Pusty portfel, depresja, problemy z alkoholem, długi wśród znajomych i pożyczki w parabankach - to częste problemy ludzi mających problemy z hazardem. To jednak nic w porównaniu z historią, którą Wam zaraz opowiemy. Podczas ostatniego piłkarskiego weekendu zawarto w Kenii zakład, o jakim dawno nie słyszeliśmy i pewnie długo nie usłyszymy.

Okazało się bowiem, że sobotnie starcie City z United rozpalało serca nie tylko fanów z obu części Manchesteru, ale również kibiców i typerów z Czarnego Lądu. Jeden z nich, obywatel Kenii, był tak pewien wygranej The Citizens z rywalem zza miedzy, że założył się o to ze swoim znajomym. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że nie postawił na to przysłowiowej “dyszki”, tylko swoją żonę, która w razie porażki miałaby na tydzień zmienić adres zamieszkania i przeprowadzić się do kolegi!

kenijczyk przegrał żonę


Sprawę potraktowano śmiertelnie poważnie, a warunki zakładu spisano w specjalnej umowie, której treść przetłumaczyć można mniej więcej tak:

„Ja, Amani Stanley, w pełni władz umysłowych zobowiązuję się do sprzedania swojej żony na tydzień Tony’emu Shilli, jeśli Manchester City nie zapewni sobie tytułu mistrzowskiego podczas meczu z Manchesterem United. Ja, Amani Stanley, potwierdzam również, że jestem zdrowy na umyśle i nie zostałem zmuszony do zawarcia zakładu”.

Nie wiadomo, czy padła mu bateria w tablecie, czy zawiodło Wi-Fi, czy też nieszczęśnik nie zdążył doczytać, że The Citizens mogą się oszczędzać przed zbliżającym się meczem rewanżowym przeciwko Liverpoolowi w Lidze Mistrzów. Pech chciał jednak, że mimo dwubramkowego prowadzenia i sporej przewagi w pierwszej połowie, gospodarze ostatecznie nie dowieźli korzystnego wyniku do końca meczu, a “szczęśliwa” wybranka naszego bohatera kilka chwil po ostatnim gwizdku sędziego musiała się pakować...

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

chętnie się z kimś założę o moją starą! Zaznaczam, że niekoniecznie muszę wygrać!!!!!!!!! Ciekawe ile by wytrzymał szczęsliwy zwycięzca?

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.