Newsy bukmacherskie

Kibic Liverpoolu z Limerick przewidział triumf swojej drużyny i wygrał u bukmachera ponad 4,000 euro.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Nieprawdopodobnym bukmacherskim nosem wykazał się anonimowy typer z Irlandii, który nie tylko przewidział wynik starcia Liverpoolu z Barceloną, ale i strzelca pierwszej bramki.

Ten wieczór z piłkarską Ligą Mistrzów z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkim kibicom Liverpoolu, a już na pewno temu pochodzącemu z irlandzkiego miasta Limerick. Otóż przed rewanżowym starciem The Reds z Barceloną postanowił zainwestować u bukmachera okrągłe €20 na triumf swojej ukochanej drużyny.

Jednak kursy zaproponowane przez lokalnych bukmacherów na zwykłe zwycięstwo gospodarzy wydały mu się śmiesznie niskie, kurs 51.00 na zakład Correct Score 4:0 również go nie zadowolił, dlatego postawił następujący kupon - Liverpool wygra 4:0, a wynik meczu otworzy Divock Origi po kursie 216.00.

Jak wszyscy doskonale wiemy (szkoda, że dopiero teraz!), tak się właśnie stało, a nasz bohater inwestując skromne €20 stał się bogatszy o €4,320!

fot. thedailystar.net

Sprawdź ofertę bukmacherów dostępnych w twoim kraju

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.