Newsy bukmacherskie

Kibic St. Louis postawił na swoją drużynę i zgarnął $100,000!!!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Ten sezon w zawodowych ligach amerykańskich stoi pod znakiem niespodzianek. W NBA po tytuł sięgnęli Toronto Raptors, z kolei NHL wygrało St. Louis z czego najbardziej cieszy się jeden z zagorzałych fanów Blues.

Co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas? Niekoniecznie! Najlepiej przekonał się o tym Scott Berry, który w przypływie emocji podczas wizyty w mieście grzechu obstawił wygraną swojej drużyny w całym sezonie NHL. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że St. Louis było wówczas zdecydowanie najgorszą drużyną ligi, a szanse na zdobycie przez nią tytułu były równe do tych, że Kim Dzong Un wygra amerykański Mam Talent!

Najwyższe wygrane w zakładach bukmacherskich

Sport jednak nie takie rzeczy już widział i St. Louis sięgnęło po pierwszy w historii mistrzowski tytuł, a wkład $400 pozwolił zainkasować szalonemu typerowi równe $100,000!!!
 

nhl betting winner punter

Fot. Twitter

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.