Newsy bukmacherskie

Klient bukmachera BetVictor wygrał blisko pół miliona funtów na wyścigach konnych

Udostępnij:
FacebookTwitter

Ten dzień na długo zapadnie nie tylko w pamięci anonimowego gracza z Wielkiej Brytanii, który prawidłowo obstawił kilka gonitw koni i przy śmiesznie niskim wkładzie zainkasował £486,000, ale również pozostałych klientów bukmachera BetVictor.

Typer postawił zakład Lucky 31 za £2, a zatem jego łączny wkład w cały kupon wyniósł zaledwie £62. Jak sam przyznał, nie wiązał z tym kuponem większych nadziei i prawdę powiedziawszy, w pierwszym momencie nawet nie śledził przebiegu wydarzeń, a o gigantycznej wygranej dowiedział się dopiero następnego dnia.

Wygrana równa £486,014.88 jest jedną z najwyższych w historii brytyjskiego giganta BetVictor, którego właściciele postanowili, że wycofują ze swojej oferty zakłady Lucky 15, Lucky 31 oraz Lucky 63, gdyż dając możliwość gigantycznych wygranych przy śmiesznie niskim wkładzie z ich punktu widzenia były one zupełnie nieopłacalne.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.