Newsy bukmacherskie

Klient bukmachera Fortuna wygrał ponad 30 tysięcy podczas ostatnich wyborów w Polsce

Udostępnij:
FacebookTwitter

Szaleniec, czy wizjoner? Jeden z typerów zainwestował majątek w kupon dotyczący niedawnych wyborów w Polsce, a że wykazał się sporą polityczną intuicją i bukmacherskim nosem, to teraz może cieszyć się z imponującej wygranej.

Za nami wybory do polskiego parlamentu, które zgodnie z przewidywaniami wygrało Prawo i Sprawiedliwość z wynikiem 43.6% głosów. Jak zwykle wybory cieszyły się sporą popularnością również wśród typerów bukmacherskich, a wszystkich w tym roku znokautował klient Fortuny, który zainwestował 15 tysięcy złotych w zakład, że partia Jarosława Kaczyńskiego osiągnie wynik gorszy, niż 45,5%. 

Jak się ostatecznie okazało, klient bukmachera Fortuna miał rację, jednak podejrzewamy, że była to jedna z bardziej nerwowych nocy w jego życiu, gdyż z każdą godziną poparcie dla PiS rosło, a nad ranem osiągnęło blisko 50%. 

Szczęśliwie (dla niego) ostateczny wynik okazał się znacznie niższy, a nasz bohater po potrąceniu podatku zainkasował nieco ponad 31 tysięcy złotych. Serdeczne gratulacje!

fortuna zaklad wybory


Uzależnienie od hazardu

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Tyle kasy postawic.... masakra. Przecież to nie był zaden pewniak ! Chyba, że Tusk postawil :)

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.