Newsy bukmacherskie

Klient bukmachera William Hill wygrał fortunę!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Kolejna rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich. Anonimowy typer z angielskiego Essex poprawnie wytypował wyniki kilkunastu spotkań i zgarnął majątek.

To będzie szczęśliwe Boże Narodzenie w domu jednego z klientów bukmachera William Hill. Typer zainwestował dokładnie £5 w kupon, na którym wytypował wyniki aż 21 wydarzeń. Jak się okazało, nie pomylił się w ani jednym przypadku, a kończące kupon zwycięstwo Realu Madryt nad Realem Sociedad dało mu rekordową wygraną równą £229,246.71. 

 

 

Menedżer punktu, w którym nasz bohater puścił kupon stwierdził, że typerzy zazwyczaj niedowierzają widząc tak pokaźne kwoty na dole kuponu, natomiast historie takie jak ta sprawiają, że gracze znacznie chętniej stawiają wielokrotne kupony AKO.

Systemy bukmacherskie na kuponach

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.