Newsy bukmacherskie

Klient bukmachera William Hill zgarnął fortunę!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Rekordowa wygrana w Anglii. Bukmacher William Hill musiał wypłacić jednemu ze swoich graczy ponad £75,000.

Dzień 26 marca 2019 roku z pewnością na długo pozostanie w pamięci jednego z klientów bukmachera William Hill. Otóż inwestując zaledwie 9,18€ zgarnął dokładnie 75,611,07€, a wszystko to stało się w NIE PRA WDO PO DO BNYCH okolicznościach. Ale po kolei.

Typer postawił kupon AKO z 3 zdarzeniami:

  • Bośnia prowadzi z Grecją do przerwy/remis na koniec meczu po kursie 19.00 - Bośniacy faktycznie przed przerwą grali jak z nut i schodzili do szatni prowadząc 2:0, by stracić 2 bramki w samej końcówce i ostatecznie zremisować.
     
  • Norwegia prowadzi ze Szwecją do przerwy/remis na koniec meczu po kursie 17.00 - do 70 minuty gospodarze pewnie prowadzili 2:0, po chwili było już 2:3 dla Szwedów, ostatecznie w 97 minucie Norwedzy wyrównali stan meczu (po 85 minucie padły aż 3 gole!).
     
  • Szwajcaria prowadzi z Danią do przerwy/remis na koniec meczu po kursie 17.00 - Szwajcarzy szybko objęli prowadzenie, a w 84 minucie na tablicy widniał wynik 3:0. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3, a decydująca bramka padła w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry!!!
william hill winner
fot. Twitter

Dowiedz się więcej o bukmacherze William Hill.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.