Newsy bukmacherskie

Kto zostanie nowym prezesem PZPN? Sprawdź kursy bukmacherów.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Jesienią tego roku odbędą się wybory w Polskim Związku Piłki Nożnej i wszyscy zastanawiają się, kto zastąpi na tym stanowisku Zbigniewa Bońka. Swoich faworytów mają również najlepsi bukmacherzy online.

Urzędujący ciągle prezes PZPN zapowiedział już, że nie będzie ubiegał się o następną kadencję i tym samym ruszyła lawina spekulacji, kto usiądzie na najbardziej gorącym fotelu w tym kraju.

Póki co żaden kandydat nie ogłosił oficjalnie startu w wyborach, jednak jak to zazwyczaj bywa, przykładając ucho tu i ówdzie, można usłyszeć, że kilku działaczy ostrzy sobie zęby na schedę po Bońku.

zakłady bukmacherskie betfan

Patrząc na kursy zaproponowane przez jednego z bukmacherów online faworytami na ten moment są Marek Koźmiński, Radosław Michalski oraz Cezary Kulesza, natomiast z drugiej linii spróbują zaatakować m.in. Bogusław Leśnodorski, a także Roman Kosecki. A może delegaci zaufają Kazimierzowi Greniowi lub Zdzisławowi Kręcinie? Przekonamy się niebawem.
 

Jak wykorzystać spadki kursów?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Że co kur.....a??? To może jeszcze Kononowicz zostanie, albo siostry Godlewskie razem wzięte? Co to ma być!!!!!!!!

Avatar

hahahah dobre. Zdzichu atakuj. Byłoby wesoło przynajmniej

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.