Newsy bukmacherskie

Łowcy kosmitów planują inwazję na Strefę 51

Udostępnij:
FacebookTwitter

Czy jest ktoś, kto nie słyszał o Strefie 51? Oficjalnie to amerykańska baza wojskowa położona na środku pustyni w stanie Nevada, jednak zwolennicy teorii spiskowych wiedzą swoje… Ich zdaniem rząd USA przetrzymuje tam obcych!

  • Czy powiedzie się szturm na Strefę 51? Sprawdź kursy bukmacherów.

Cała akcja rozpoczęła się od niewinnego żartu na jednej z grup na Facebooku, gdzie grupa zapaleńców umówiła się na wspólną eskapadę do Nevady i coś w rodzaju ataku na Strefę 51, w której według nich rząd USA przetrzymuje przybyszów z obcych planet, ich pojazdy oraz technologie.

Powiedzieć, że sprawa wymknęła się spod kontroli, to nic nie powiedzieć. Na ten moment, chęć udziału w planowanym na 20 września szturmie zgłosiło już ponad 1,5 miliona ludzi, a jeśli swoje plany wprowadzi w czyn przynajmniej co dziesiąty z nich, to rząd będzie w poważnych tarapatach. Jak powstrzymać tak olbrzymi tłum? Teoretycznie, wstęp do Strefy 51 jest surowo wzbroniony, a broniący jej granic żołnierze mają prawo zastrzelić każdego cywila, który próbuje wtargnąć na ten teren. Z drugiej strony, przecież wojskowi nie mogą zabić miliona swoich obywateli.

strefa 51 bukmacher kursy


Jak zakończy się cała afera? Zdaniem jednego z topowych bukmacherów online, do akcji albo w ogóle nie dojdzie, albo śmiałkowie zostaną pokojowo spacyfikowani. W każdym razie kurs na to, że szturm się powiedzie wynosi aż 3.25, natomiast opcja “NIE” jest warta zaledwie 1.29. Macie swoje zdanie? Piszcie je w komentarzach poniżej.  

Jakie błędy bukmacherzy popełniają najczęściej?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

myślę, że jest nas więcej niz myslicie hhehehee

Avatar

Tak, po świecie chodzą ufoki, jak w Man In Black i przebierają sie za ludzi. Co z wami? Uważałem was za poważny portal branżowy, a tymczasem zamieniacie się powoli w pudelka

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.