Newsy bukmacherskie

Rewanż Joshua vs Ruiz bez William Hill

Udostępnij:
FacebookTwitter

Czerwcowa porażka Anthony’ego Joshuy z Andy Ruizem Jr była prawdopodobnie największą bokserską sensacją ubiegłej dekady. Brytyjski czempion już w grudniu dostanie szansę na rewanż, jednak lokalizacja walki nie wszystkim przypadnie do gustu.

Chyba żadna z osób zgromadzonych tamtej nocy w Madison Square Garden nie miała wątpliwości, że rewanż jest kwestią czasu. Pozostało dogranie wszelkich szczegółów dotyczących daty, gaży i miejsca, gdzie miałaby się odbyć walka. 

Niespodziewanie dla wszystkich, nie dojdzie do niej ani w Anglii, ani w Meksyku, lecz w… Arabii Saudyjskiej. Taka lokalizacja nie jest na rękę zwłaszcza bukmacherowi William Hill, który jest głównym sponsorem Brytyjczyka. W czym rzecz?

Otóż prawo w Arabii Saudyjskiej kategorycznie zabrania wszelkich form hazardu, a więc również promowania zakładów bukmacherskich. To z kolei oznacza, że w przypadku tej walki firma bukmacherska William Hill będzie zmuszona ograniczyć swoją aktywność na wszystkich polach do absolutnego minimum.

Kiedy postawić zakład bukmacherski?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.