Newsy bukmacherskie

Typer traci freebet bonus w nieprawdopodobnych okolicznościach

Udostępnij:
FacebookTwitter

Ogromny pech jednego z naszych kolegów po fachu. Pewien typer chcąc obrócić bonus postawił zakład o najmniejszym możliwym ryzyku i… przegrał!

Jak bezpiecznie obrócić bonus? Wielu z was często zadaje sobie to pytanie. Z pewnością nie w ten sposób, co bohater tej opowieści. Jeden z klientów topowego bukmachera online postanowił postawić freebet £25 na to, że w 1 minucie sobotniego finału Ligi Mistrzów nie zostanie podyktowany rzut karny. Kurs na taką ewentualność był wprost oszałamiający, bo aż… 1.01 (1/1000), co przy pozytywnym rozstrzygnięciu dawało zysk ok. 2 pensów.

Jak obrócić bonus bukmacherski

Pech jednak chciał, że już w 21 sekundzie Moussa Sissoko dotknął piłki ręką w polu karnym, a sędziujący to spotkanie Damir Skomina ze Słowenii wskazał na wapno.
 

champions league betting final


fot. Twitter

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.