Newsy bukmacherskie

Typer z Anglii czuje się oszukany przez William Hill na £22,400

Udostępnij:
FacebookTwitter

Klient bukmachera William Hill został poinformowany, że wygrał £25,000, a w następnym komunikacie oświadczono mu, że jego wygrana wynosi jednak “zaledwie” £2,600. Teraz domaga się wypłaty całości pieniędzy.

26-letni Jake Stevens, informatyk z South Ockendon w hrabstwie Essex, w poprzednią sobotę odwiedził jeden z lokalnych sklepów bukmachera William Hill i postawił kupon zawierający kilka spotkań piłkarskich. A że stawka kuponu była wyższa niż £10, to przysługiwało mu prawo do wzięcia udziału w konkursie typerów organizowanym przez William Hill. 

Wzięcie udziału w nim było zupełnie darmowe, a zadaniem graczy było wytypowanie ile dokładnie bramek padnie w sześciu spotkaniach piłkarskich z różnych lig angielskich. Pula nagród wynosiła £50,000 i miała zostać podzielona pomiędzy typerów, którzy poprawnie przewidzieli ilość bramek na wszystkich stadionach. 

Traf chciał, że jednym z triumfatorów okazał się nasz bohater, który otrzymał nawet od William Hill komunikat, że oprócz niego wygrała jeszcze jedna osoba, a zatem w najbliższych godzinach może się spodziewać wypłaty £25,000. 

william hill kupon

Co w takiej sytuacji robi mężczyzna? Wiadomo, rusza w miasto! Jake wraz ze swoją partnerką Leah oraz kilkoma przyjaciółmi poszedł na kolację, aby uczcić znakomitą wygraną oraz spodziewane wkrótce narodziny swojego dziecka. Jakież musiało być jego rozczarowanie, kiedy po powrocie do domu przeczytał kolejną wiadomość od William Hill, że zaszła pomyłka i aż 19 osób poprawnie wytypowało liczbę goli na wszystkich stadionach, a wygrana wynosi nie £25,000, a jedynie £2,631!!!

Nasz bohater jest totalnie załamany, twierdząc, że zwłaszcza teraz, kiedy lada dzień powiększy się jego rodzina taka kwota bardzo by mu się przydała i pozwoliłaby kupić nowe mieszkanie lub dom. Zapowiada, że nie zostawi tej sprawy w ten sposób, a całe zamieszanie zakończy się być może w sądzie.

Skąd wzięła się nazwa bukmacher?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.