Newsy bukmacherskie

William Hill został sponsorem Grand Slam of Darts

Udostępnij:
FacebookTwitter

Grand Slam of Darts jest jednym z najbardziej prestiżowych turniejów darts na świecie, który był organizowany po raz pierwszy w 2007 r.

Głównym organizatorem imprezy jest Professional Darts Corporation. Grand Slam jest pierwszym tego typu turniejem rozgrywanym na wyspach Brytyjskich. Rozgrywki odbywają się w Wolverhampton każdego roku w listopadzie. W latach poprzednich głównym sponsorem była firma Partybets oraz PartyPoker.
W tym roku turniej będzie sponsorowany przez największą firmą bukmacherską Wielkiej Brytanii — William Hill Sportsbook&Racebook. Bukmacher będzie wspierał finansowo 9-dniowy turniej, który będzie transmitowany na kanale Sky Sport. Dla William Hill tego typu wydarzenie jest kolejną okazją wypromowania swojej marki. Grand Slam Of Darts 2011 odbędzie się w dniach od 12 po 20 listopada w Wolverhampton Civic Hall. W niedzielę 20 listopada zostaną rozegrane w dwóch sesjach półfinał i finał. Zwycięzca turnieju otrzyma nagrodę główną w wysokości £100 000.
W tym roku wezmą udział nawet 32 uczestników, wśród których możemy wyodrębnić takie gwiazdy jak trzykrotny zwycięzca turnieju  Phil Taylor, aktualny obrońca tytułu Scott Waites oraz mistrz świata Adrian Lewis. Wszyscy uczestnicy będą rywalizować między sobą w 8 grupach po 4 graczy. Ta impreza staje się co raz popularniejsza na wyspach brytyjskich, dowodem czego może być fakt, że do tej pory sprzedano więcej biletów niż w zeszłym roku.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.