Newsy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie dotyczące śmierci w Tajwanie

Udostępnij:
FacebookTwitter

Niezwykła oferta zakładów specjalnych jednego z tajwańskich bukmacherów, dzięki której możesz obstawić jak długo pożyją jeszcze pacjenci tamtejszych szpitali.

Zakłady dotyczące wyborów? Kogo to interesuje?! Zakłady na Oskary, Noble i inne nagrody? Nuuuuda! W Tajwanie poszli o krok dalej. Jeden z tamtejszych bukmacherów przyjmuje zakłady, dotyczące tego, jak długo pożyje dany pacjent szpitala. Jak to wygląda w praktyce?

Wybierasz pacjenta, wpłacasz “depozyt” ok. 50$ i… czekasz. Jakkolwiek makabrycznie to zabrzmi, jeśli twój pacjent nie przeżyje nawet miesiąca, bukmacher zabiera twoje pieniądze. Jednak jeśli nie umrze w ciągu 6 miesięcy od daty zawarcia zakładu, twoja stawka zostanie potrojona!

Wbrew pozorom, tego rodzaju zakłady cieszą się sporym powodzeniem, a krewni chorych tłumaczą się w ten sposób, że część ewentualnej wygranej przeznaczą na pokrycie kosztów pogrzebu.

Kenijczyk postawił w zakładzie własną żonę. I przegrał!!!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Przeprowadzam się do Tajwanu

Avatar

gahahhahahahahahaha dobre. A lekarze też to mogą obstawiać? Bo wówczas ręka może swędzięć. ....... hahahahahahah

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.