Newsy bukmacherskie

Zakonnice przepuściły pół miliona dolarów w Las Vegas

Udostępnij:
FacebookTwitter

Nałóg hazardu znów zebrał swoje żniwo, tym razem w USA. Dwie siostry zakonne najpierw zdefraudowały, a następnie przegrały w Las Vegas około 500 tysięcy dolarów.

  • Co się wydarzyło w Vegas, zostaje w Vegas? Niekoniecznie!

Siostra Mary Kreuper była dyrektorem katolickiej szkoły św. Jakuba w Torrance niedaleko Los Angeles przez ponad 29 lat. Jej najlepsza przyjaciółka, siostra Lana Chang przez 20 lat pracowała w tejże placówce jako nauczycielka. Teraz wyszło na jaw, że obie zakonnice skrywały przed światem mroczną tajemnicę!

Rutynowa kontrola wykazała, że przez ostatnie 10 lat Kreuper i Chang zdefraudowały ze szkolnego konta blisko pół miliona dolarów pochodzących z darowizn przekazywanych na edukację dzieci. Mało tego! Większą część z tych środków przeznaczyły na rozrywkę w Las Vegas!

Kiedy sprawa wyszła na jaw, najpierw próbowały tuszować oszustwo, jednak przyparte do muru przyznały się do winy i okazały skruchę, a władze zapowiadają, że rozrywkowe siostrzyczki nie unikną kary.
 

Uzależnienie od hazardu

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.