Newsy bukmacherskie

Bukmacher wypłacił £2,500, mimo że kupon był przegrany!

Udostępnij:
FacebookTwitter

To się nazywa mieć szczęście. Pewien typer z Wielkiej Brytanii wygrał u bukmachera £2,500, chociaż jego zakład nie był nawet blisko powodzenia.

Cała historia jest niesamowita od samego początku. Jeden z topowych brytyjskich bukmacherów online zaproponował zakład, kto zostanie nowym dyrektorem Manchesteru United. Faworytami do objęcia tej zaszczytnej funkcji, co zresztą w pełni uzasadnione, są m.in. Darren Fletcher, Edwin Van der Sar oraz Rio Ferdinand, czyli legendy Czerwonych Diabłów.

Jednak jak to zwykle bywa, bukmacher wystawił również kursy na kandydatury wzięte zupełnie z kosmosu, chociażby kurs 401.00 na Usaina Bolta oraz 501.00 na… będącą aktualnie premierem Theresę May!

theresa may manchester united betting


I oczywiście znalazł się “śmieszek”, który postanowił obstawić angaż dla szefowej brytyjskiego rządu. Postawił na to łącznie £5 funtów, co w przypadku powodzenia dałoby mu gigantyczną wygraną równą £2,500!!!

I wiecie co? Właściciele tego bukmachera albo byli akurat pijani, albo po prostu mieli dobry humor, jednak tak bardzo przypadła im do gustu odwaga i brawura naszego bohatera, że postanowili wypłacić mu wygraną do do pensa! Po raz kolejny zatem potwierdza się, że kto gra grubo wygrać musi…
 

theresa may manchester united betting

 

Najczęstsze błędy typerów bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.