Newsy bukmacherskie

Bukmacherka stawia na nogi szybciej niż najlepszy lekarz!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Cuda jednak się zdarzają, nie tylko w sporcie, ale i w medycynie. Przekonał się o tym pewien typer, który chcąc postawić zakład na zwycięstwo swojej ulubionej drużyny u bukmachera... odzyskał chwilowo czucie w nogach.

  • Czego się nie zrobi, aby postawić zakład u bukmachera

Przerabialiście to pewnie nie raz i nie dwa. Za chwilę rozpoczyna się spotkanie, co do którego wyniku jesteście święcie przekonani, a tu jak na złość nie macie szans go obstawić. Albo akurat jedziecie tramwajem i rozładował Wam się telefon, albo nie działa internet, albo co gorsza Wasze konto u bukmachera od tygodni świeci pustkami!

Ból jest wtedy nie do opisania i człowiekiem targają najgorsze emocje. Zwłaszcza, jeśli okazuje się, że mieliśmy rację i kupon wszedłby na dużym spokoju (a że los lubi się z nami droczyć, to tak właśnie najczęściej się dzieje). 

Bohater tego artykułu nie dał jednak za wygraną i postanowił wziąć się za bary z przeciwnościami losu. A zresztą, zobaczcie sami, czego się nie robi, byleby obstawić u bukmachera zwycięstwo swojej ukochanej drużyny. Co tam wiatr i deszcz! Co tam śnieg i zawierucha! W słowniku prawdziwego kibica i typera z krwi i kości nie ma słowa niemożliwe. Ciekawe tylko, czy warto było, a kupon okazał się zwycięski?

bukmacherka stawia na nogi

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.