Newsy bukmacherskie

Ile zakładów bukmacherskich stawiano tuż przed finałem Ligi Mistrzów?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Internetowi dostawcy płatności oszacowali, jaką popularnością cieszyły się zakłady dotyczące starcia Tottenhamu z Liverpoolem na kilka chwil przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Zdaniem analityków ostatnie minuty przed madryckim finałem rozgrzały do czerwoności nie tylko kibiców obu zespołów, nie tylko setki milionów widzów na całym świecie, ale również typerów bukmacherskich. Podane liczby robią wrażenie!

Otóż okazuje się, że na kilkanaście chwil przed rozpoczęciem rywalizacji na Wanda Metropolitano, bukmacherzy online przyjmowali nawet do 6000 zakładów na minutę! I to w samej Wielkiej Brytanii!!!

Co ciekawe, najchętniej wybieraną wówczas metodą postawienia zakładu jest aplikacja mobilna, zaś średnia stawka na pojedynczy kupon oscylowała wokół £30.

fot. uefa.com

Jak grają najlepsi typerzy bukmacherscy na świecie?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Phhhhiiiii, połowę z tego to ja postawiłem hahahahahahahahahah

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.