Newsy bukmacherskie

Nowy bonus powitalny od bukmachera Sportsbet.io

Udostępnij:
FacebookTwitter

Zarejestruj nowe konto gracza i skorzystaj z nowej promocji od bukmachera Sportsbet.io, dzięki której możesz zgarnąć freebet bonus €40.

Zasady promocji są bajecznie proste. Dołącz do Sportsbet.io, zakładając nowe konto gracza na stronie bukmachera, a następnie zapisz się do promocji i dokonaj pierwszej wpłaty. W ciągu 7 dni od momentu rejestracji obstawiaj dowolne wydarzenia z oferty zakładów bukmachera Sportsbet.io (stawka min. €10, kurs min. 1.50, liczą się zakłady przedmeczowe oraz live).

Jeśli poprawnie obstawisz 4 zakłady z rzędu, wówczas na twoim koncie gracza w Sportsbet.io pojawi się darmowy zakład €40. Natomiast jeśli się pomylisz na wcześniejszym etapie to nic straconego i wciąż masz szansę na bonus, po prostu musisz rozpocząć całą zabawę od początku. Po więcej szczegółów dotyczących tej promocji odwiedź stronę bukmachera Sportsbet.io.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.