Newsy bukmacherskie

Znamy nominowanych do Oscarów, bukmacherzy wystawiają kursy.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Wiadomość o nominacjach do Oscarów była długo wyczekiwana przez fanów kina. Nagroda przyznawana przez Akademię Filmową to niewątpliwie najbardziej pożądana statuetka w branży filmowej. Bukmacherzy także podłapali temat i oferują swoim graczom kursy na faworytów do zdobycia tej zaszczytnej nagrody.

Zdobywców Oscarów poznamy podczas ceremonii wręczania nagród, która będzie miała miejsce na początku marca. Chociaż to dosyć odległy termin, to już rozpoczęły się rozważania, kto zostanie uhonorowany tą najważniejszą nagrodą.
W 86. gali wręczania Oscarów będą walczyć  m.in. „Grawitacja” oraz „American Hustle”, które mają po 10 nominacji, „Zniewolony: 12 Years a Slave”, z sześcioma nominacjami jak również „Wilk z Wall Street” z pięcioma nominacjami. Wśród reżyserów szanse na Oscara mają między innymi Steve McQueen za „Zniewolony: 12 Years a Slave”, David O. Russell za „American Hustle” oraz Martin Scorsese za „Wilka z Wall Street”. Wśród aktorów faworytami są m.in. Christian Bale, Leonadro Di Caprio, Matthew McConaughey, Cate Blanchett, Sandra Bullock i Meryl Streep.

Kto zostanie uhonorowany? Bukmacherzy mają swoje typy. Poniżej przedstawiamy typy  William Hill, a o tym czy bukmacherzy mieli nosa do zwycięzców przekonamy się już za parę tygodni!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Tylko Cate Blanchett! Kto widział Blue Jasmine ten się ze mną zgodzi :)

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.